Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó ablakot be lehet matricá...

Hátsó ablakot be lehet matricázni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az első ablakokat nem lehet, még sötétíteni se, de a hátsó csomagtérajtó ablakra lehet matricákat ragasztani? Mert azt le lehet sötétíteni is műbizonylattal, valaki alufóliával takarja le, meg eleve vannak zárt rakterű autók is amiben ki se látni hátul, még középső tükre sincs emiatt.


Nagyon sok céges autón látom is, hogy a hátsó ablakra van ragasztva a logó stb. Nekem egy nonfiguratív ábra lenne rá, de csak akkor ha lehet.



2017. okt. 29. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

B oszloptól hátra lehet fóliázni.

Telibe ragasztani matricával? Hát...

2017. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Műbizonylatos matrica kell? :D


[link]

Nem akarom így telibe, ez ocsmány is. De rengeteg ilyet látok egyébként, most kapásból mondhatom a Coca és Telekom autókat is pl., de a tetkós és különböző cégek autói is ilyenek. Van erre szabály?


Nekem valami ilyesmi lenne egy lovat ábrázolna nonfiguratívban, csak részletesebben és nagyobb.

[link]

2017. okt. 29. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Fóliából is csak műbizonylatos mehet fel, más fóliát felrakni, h átlátszó, h nem, nem szabad!
2017. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!