Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW polo ajtaja belülről nem...

VW polo ajtaja belülről nem nyitható, csak kívűlről ha lehúzom az ablakot, mi lehet a gond, a fagy miatt lehetséges?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a gyengébben felszerelt Polók ilyenek. Csak a Comfortline szinttől felfelé nyithatók az ajtók belülről is.
2017. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig nyitható volt, nem votl vele semmi baj, csak most
2017. jan. 16. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló gondom VW konszernes autóval, amikor befagyott menet közben a zár. Vagyis hát nem fagyott be, csak elállítódott a rudazat a hidegben.
2017. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Heló valami tipus hiba lehet nálam a VW CADDY csinálta amin ugye Polo ajtók vannak de csak havas hidegben és csak reggeli első nyitásnál. Néhány 10 KM után az utastér úgy átmelegedett hogy már nyilt rendesen.

Az ajtó élén van egy gumikupak a mögé fujkáltam WD 40 -et az egy kicsit javított a helyzeten

2017. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az ajtó élén van egy gumikupak a mögé fujkáltam WD 40 -et az egy kicsit javított a helyzeten"


Az alatt a kupak alatt van egy csavar amivel lehet állítani a záron. Két telet szívtam mire rájöttem.

2017. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!