Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kijelenthető, hogy a francia...

Kijelenthető, hogy a francia autósok általában gyorshajtók?

Figyelt kérdés

Általában mindenki a német autótulajdonosokat piszkálja, hogy "nincs fék az autójukban", viszont a franciákkal nem nagyon foglalkoznak, pedig tapasztalataim szerint, ők még inkább tövig nyomják.



Én napi 140 kilométert vezetek , egy részét autópályán.

Francia autót nagyon ritkán kell megelőznöm.

Általában az újabb Renaultok, azok körül a nagyobbak (Mégane,Talisman...stb) tulajdonosai mennek, mint a barom.


Gyakran kapom azon magamat a belső sávban, hogy megjelenik a semmiből a visszapillantó tükörben egy rombusz emlémás autó és villogat,hogy menni akar.



Általában a Toyotások,Opelosok,Suzukisok,Fiatosok a legnyugisabbak.A Renault,Volkswagen,Skoda teker.


Persze a leginkább tekerők a BMW-Audi-Merzsó hármas.


2017. okt. 29. 16:27
 1/6 crudy ***** válasza:
En meg volkswageneket szoktam megfigyelni. Tok mindegy milyen autojuk van ha az auto megy 180at. Nyilvan a suzukis nem megy annyit mert a pici suzukiknak az mar sok de amugy teljesen mindegy.
2017. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Renaultokban is erős motor van persze hogy nyomják nekik.No meg a bizonyítási kényszer ha már megvette akkor megmutatja hogy ér az is annyit ,és tud ő is legalább olyan nagy tahó lenni mint a három német birkamárka tulaja.
2017. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm, én ezt pont fordítva látom. A Renaultosok és Citroenesek azok mindig ráérnek (kivéve én, apám Renaultjának a szemét is kinyomom). A Peugeotosok között már akad néha egy-egy gyorshajtó, de az sem jellemző. Persze, a Talismannoknak nyomják, azokat felkapták mostanában, mint cégautó, ez az oka.

És akkor ne feledjük el azt sem, hogy a pályán is 10-ből legalább 7 autó még mindig német, így nagyobb az esély száguldozó VW-t meg siető céges Skodát látni, mint Renaultot.

A német trió tagjai közé tartozom én is, beismerem, néha nagyon mennénk. De ez főleg az autó hibája, az enyémben 130-nál úgy érzem, hogy állok, persze tudom a szabályt be kell tartani.

2017. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Országutakon a Suzukik mennek mint az állat, mert könnyűek, így jól viszi a kis motor is.
2017. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hajtok gyorsan, de hajlamos vagyok dragracerkedni :) egyrészt azért van a motor az autóban, hogy dolgozzon, másrészt a Peugeot 206-ról mindenki azt feltételezi, hogy pici a motorja (még az autósboltos is azt kérdezte: 1.1 vagy 1.4?) és viccesek a reakciók, amikor a kétezres dízel megmozdítja a járgányt :D
2017. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én most veszek egy új Meganet akkor gyorshajtó rönós vagyok. Ha eladom és veszek egy BMWt akkor köcsög index nélküli gyorshajtó BMWs vagyok. Ha azt is eladom és veszek egy túramotort, akkor köcsög donor motoros vagyok és még sorolhatnám napestig.


Egyszóval a gyakorin található kérdések alapján kijelenthetjük, hogy mindenki köcsög :D


Szerintem emberek vannak és nem márkák. Aki nyomja a kocsinak annak mindegy mit adsz ugyanúgy nyomni fogja. Aki meg nem az nem :D


Majd akkor jelenthető ki az általad felvetett kérdés, ha hozzáférsz az okmányiroda autós adatbázisához, ha minden autóról percre pontosan tudod ki vezeti és minden autóról átfogó statisztikát készítesz vagy 4 évig :D

2017. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!