Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Mercedes-benz E 220 CDI avantgarde vagy volvo s60 2.4 D5?

Figyelt kérdés

Mindkettő 2 millió körül van a merci 2006-os a volvo 2008-as.

Melyik eszik többet?

Melyikhez drágább az alkatrész?



2017. okt. 30. 09:12
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

Nagy mercis vagyok de ezt a 220cdi-t felejtsd el!Amúgy is méltatlan egy ilyen hugyos 4 hengeres dízel egy E osztályba ,ráadásul meg még egy szar is!A w211 ugyan egy nagyon jo széria de ha dízel kell akkor minimum 270cdi de inkább 320!Mondjuk abból is csak a "régebbi" sor 6-os!A v6 320 az nyűgös nagyon!

A volvo-t nem vágom,azt majd megírja más,de en a sor 5-ös dizeleikrol rosszat meg nem nagyon hallottam!

2017. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
Alkatreszt meg tudod nezni barmelyik webshopban de szerintem a mercihez dragabb lesz. A volvok valamiert nem tul takarekosak mig a merci dizelek beerik kevessel, baar a w211 mar nem az jo oreg merci. Nekem w210 320 cdi kevesebbet evett palyan mint a w211 220 cdi. Ertheto miert. A volvo d5os motorja nagyon jo. Nem csak azert mert egy hengerrel tobb van hanem pont azert mert ot van. En volvora voksolnek, azert is mert szerintem a merci kenyelmetlen es szuk. Egyaltalan nem vagyok nagy darab de akkor is ugy erzem mintha be lennek zsufolva abba az autoba es szerintem gyenge is. Multkor ugy szalltam ki belole 2000km utan h tobbet nem akarok beleulni.
2017. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy D5 elvan 6literből simán és mellette kimegy a világból, ez a két dolog szerintem a mercire nem feltétlen igaz.
2017. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!