Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne. Maximum 1 millió forintot szánnék rá. Amiket eddig néztem: 1.9tdi golf4, 1.6 esi civic, w124 2.5tdi merci,e36os 320i. Amikre használnám: Leginkább 2 város közt közlekedni(20km) , találkozókra járni vele stb
2017. okt. 30. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát én ezek közül tuti a w124-et venném :)

hátsó lámpája nem olyan szép mint a w201-nek pl. de azért így is nagyon korrekt kis kocsi...


a többi nekem olyan tucatautó.

2017. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a w124es jön be a legjobban ezek közül. A formája megfogott nagyon.
2017. okt. 30. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Néhány hónap múlva kénytelen leszel eladni, mert nem bírod majd fizetni a szervizt. Ha erősen korlátozottak az anyagi lehetőségeid, vegyél egy benzines Opel Corsát vagy Ford Fiestát, esetleg egy Peugeot 307-et vagy Renault Megane-t.
2017. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Saját fizetésem van (80k/hónap)
2017. okt. 30. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Jah, pont arról híresek a W124-es mercik, hogy rengeteget kell rájuk költeni :D


ugyan... megbízhatóak és ha még is kell rá költeni akkor akár nagyon olcsón is kapni hozzájuk alkatrészt...

2017. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták/amiket olvastam a dízel 124es mercik nagyon strapabíró darabok
2017. okt. 30. 13:58
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a nyomorult 124-es mercit....mindenki meg van áldva ezekkel a csühös lomokkal hogy mekkora sztár........a valóságban meg huszon-harminc éves kivénhedt kotlófészeknek való romok az elpusztithatatlanság mítoszába burkolózva vásárlásra alig alig érdemes peldanyokkal......a föld-hold távolsággal alsó hangon kétszer a km órájukban.......
2017. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vedd a Civicet! Jó hangulatúak a Honda találkozók.
2017. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azért ez nem éppen néz ki tyúkolnak....


[link]

2017. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha törődtek vele akkor motorikusan nagyon jók az öreg diesel mercik...


nekünk w201 van ismeretlen kilóméterrel...

németországban taxi volt majd úgy lett behozva magyaro.-ba

szóval szerintem közel az 1 millióhoz lehet a km.

már csak azért is mert elől a menetstabilizátor rúdat elkoptatta a a gumi szilent!!! érted? a vasat koptatta szét a gumi :D


ennek ellenére semmi baja nincs motorikusan.

most volt egy kis motorgenerál szóval most még jobban is húz.


külsejére kéne költenem, kéne új lökhárító mert tavaly fának hajtottam amiről nemes egyszerűséggel lepattantam vele :D

2017. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!