Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsgán 3x úgy megbukni...

KRESZ vizsgán 3x úgy megbukni hogy rengeteget tanultam rá? (B kat. )

Figyelt kérdés

Már harmadjára bukok meg a számítógépes KRESZ vizsgán.

Amikor itthon töltögetem a teszteket és a végén megnézem az eredményt, max pontosak.

Van egy rosszakaróm az egyik autósiskolánál ( nem amelyikben tanultam) de gyakran jár vizsgáztatni, szinte mindig ott van az épületben.

Az is feltűnt, hogy mindig ugyanahhoz a géphez ültetnek és csak nekem valamiért elakadt az elején , nem akarta betölteni a kérdéseket csak nagyon nehezen. Még meg is jegyezte a bent ülő hölgy, hogy biztos most állítják össze nekem a teszteket, hogy jó kérdéseket kapjak.

A tankönyvet is áttanulmányoztam, de már igazán nem tudom mitévő lehetnék. Ti mit gondoltok?



2017. okt. 30. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy csak bemagolod otthon a kérdéseket és nem érted az összefüggéseket. Hidd el, volt már KRESZ vizsgám B-C-D-E kategóriából de soha senki nem próbált direkt megbuktatni. A szabályokat tanuld meg és ne a kérdéseket és menni fog.
2017. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
A vizsga végén megnézheted a válaszokat, nem? Az alapján sem érthető számodra, mi az, ami nem megy? Olyan nincs, hogy egy rosszakaród manipulálja a rendszert és direkt rossznak írja be a jó válaszaidat.
2017. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet hogy én értem is, ezért furcsa a dolog.

Meg aki tartotta az órákat nekünk, az is nem győzte mondani hogy én voltam az egyetlen a csoportban akitől bármit lehetett kérdezni, tudta a választ. Pontosan azért mert nem csak a teszteket magoltam, hanem át is gondoltam előtte hogy miről is van szó. Ezért egyrészt lelkifurdalásom is van, mert megígértem neki hogy elsőre levizsgázom, ehhez képest már sokadjára futok neki, másrészt dühös is vagyok, mert csak a pénezemet szedik el....

2017. okt. 30. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És a vizsgák végén megnézted milyen kérdések miatt buktál meg ?
2017. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, mindig megnézem őket. Most legutóbb pl.ez tűnt fel; Volt egy adott kérdés, ABC-t válaszoltam (áthaladási sorrend) erre kiírja áthúzva X-el helytelennek a BCA-t mert az ABC a helyes. Tehát az én válaszom jó volt, de a rendszerben már valami nagy hiba lehetett...Lecsekkoltam, na mondom köszi de én se erre ,,tapogattam" valami itt nagyon nem okés.

Másik dolog: Van egy adott kérdés tele helyesírási hibával, ékezetek nélkül , érthetetlenül megfogalmazva. Nem tudom ki állíthatta össze őket, de szerintem még rajta is kifogott volna .

2017. okt. 30. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem a KRESZ program a hibás és biztos, hogy nem ennyire rosszak a kérdések. 2 hete voltam D kategóriás KRESZ-en és abszolút jól megfogalmazott kérdések voltak, ékezetekkel, talán 2 helyesírási hibával a 25 kérdésben. Amit meg írsz példának az valószínűleg azért van, mert nem figyelsz oda és bár lehet, hogy te jól tudtad a megoldást de véletlenül a másikra nyomtál. Ezért szokták elmondani, hogy körültekintőnek kell lenni.
2017. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz elképzelni, hogy egy zárt számítógépes hálózatba bárki bele tudjon piszkálni, akármennyire is akar neked rosszat.

A hiba nálad lesz.

2017. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
D-re kevesebben mennek, feltűnőbb lenne a sok csalás :)
2017. okt. 30. 15:46
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

A kreszvizsga progiba a te állítólagos "rosszakaród", vizsgáztazód csak elindítani tudja és bezàrni gépen. A kèrdèseket a gép maga kreálja,nálam is lassú volt, mert teljesen random!

A vizsgáztatód nem egy hacker, s nem előre van összeállítva.

VIZSGÁN MÁS a kérdés megfogalmazása vagy esetleg 1 szó más benne de màr nem azt jelenti.

Azért mert TE NEM TUDOD TELJESÍTENI nem más hibaja, hanem csak a tied.

2017. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#5 Igen ez még csak 1hiba, ezzel még nem buksz meg.
2017. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!