Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto fényszoro lakkozása mivel?

Fibbrizzo kérdése:

Auto fényszoro lakkozása mivel?

Figyelt kérdés
Használtan szereztem egy clio elsö lámpa burát elég homályos látzik hogy elég kopott kivülröl ,olvastam rola hogy ha lepolirozták kétkomponensü lakkal átkenik ,kérdésem ha sima lakkal lefujom az gondolom nem ugyanaz .mármint a kopásállosága .
2017. okt. 30. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, egy sima lakk megmarhatja a polikarbonátot és a sima lakk messze nem annyira UV-álló, mint az erre a célra szánt kétkomponensű lakk. Nem a kopásállóság, hanem az UV-állóság a legfőbb szempont.

Lehet ilyen kétkomponensű fényszólólakkokat kapni. Például a Dupli-Colornál. Vagy bekeverik előre, és 24 órán belül ki kell fújni, vagy a doboz alján van egy kis karika, amit el kell csavarni, és összekeveredik a két komponens, ez utóbbi összekeverés előtt bármeddig tárolható.

2017. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem ,köszi
2017. okt. 30. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Sima autó lakk jó rá. Az pont megfelelően UV- álló, a környezeti hatásoknak szépen ellenáll, autófényező műhelyekben sima lakkal fújják, olyan tőle, mint az új.
2017. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!