Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Talismanról mit...

Renault Talismanról mit gondoltok? Érdemes lesz pár év múlva megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintem, nagyon eltalálták a dizájnt rajta.

Most még elég drága, viszont pár év múlva szerintem elérhetőbb lesz.


Főleg a benzinmotoros változatok érdekelnek, 1.6-os motor , 200 lóerővel és 1,6-os fogyasztással, szerintem jó ajánlat.


Jelenleg Avensisem van,de ha az Avensisből megnézem a legfrissebb változatot, elbújhat a Talisman mögött külsőt tekintve és a "kütyüket" tekintve is.



A Volkswagen élére vasalt dizájnja nagyon nem jön be.Az Audi a Volkswagennél "pufibb", szerintem szebb is.Dizájn területén szerintem van hasonlóság a Renaulttal.


2017. okt. 31. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Avensis után akarsz egy franciába átülni? És éppen a "kütyük" miatt? :-) Tudod, az Avensisben lehet, hogy kevesebb a kütyü (én inkább úgy fogalmazok, hogy ésszerűbb mennyiség) de az a kevesebb kütyü jó eséllyel működni fog tíz év és háromszázezer kilométer után is, nem beszélve a fenntartás és szerviz egyéb költségéiről.
2017. nov. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1#

Volt Toyotád valaha?

Nem annyira jók ám, mint a hírük, bár lehet én fogtam ki rosszabbat.

A dízelmotorjával már elég sok gond volt, pedig mindenből a legjobbat kapta, meg csak márkaszervizbe hordom.


Hozzá kell tennem, nemrég hagyta el a 200 ezredik kilométerét, ilyenkor már el kell adni.


Az alkatrészek meg a Volkswagenhez,Renaulthoz olcsóbbak.

2017. nov. 1. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt Toyotám. Most is az van, és szerintem még lesz is. Nem azért írtam amit írtam, mert hallottam valakitől, vagy olvastam valahol. :-) Persze a diesel az nem is erőssége a japán autógyártásnak, de nem is kell ragaszkodni hozzá. Jelenleg 1,8 Valvematic Avensisem van, de volt már 1,6 vvti Corollám is, feleségem Yarist hajt, úgyhogy van tapasztalat bőven. Ehhez jön még érdekességképpen, hogy a vállalkozásunkban üzemeltetünk egy Renault mégane 1,5dci-t, és egy Trafic 1,6 Dci energy-145 furgont, így összehasonlítási alap is van.
2017. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!