Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz AMG vagy Audi...

Mercedes-Benz AMG vagy Audi RS? E 63, C 63, CLS 63, RS5, RS6, RS7

Figyelt kérdés

Nagyteljesítményű hobbi autó vásárlását tervezem valamikor a közel jövőben az említett modellek valamelyikéből.Minden véleményt és információt meghallgatok.BMW M sorozat nem érdekel.Üdv


F/57


2017. nov. 1. 02:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Totalcar Népítélet...
2017. nov. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Üdv, teli vagy pénzzel, 57 éves vagy, és az én véleményem érdekel? Itt úgyse nagyon találsz ilyen tulajt, aki ír valamit, az meg úgy is kamuzik, bár rólad is ez a sejtésem.
2017. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Én az Audira esküszöm, az RS modellek is nagyon jók. Mindegy, hogy RS5 vagy RS6, műszakilag mind nagyon jók, amelyiknek a külseje jobban tetszik, azt vedd.
2017. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
62%
Ez egy ordas nagy kamu
2017. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
57 évesen 25 millás kocsit akar venni és majd az itteni véleményekre ad. Teljesen életszerű.
2017. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Adjuk meg az 1% esélyt, hogy mégsem kamu. Az Audi RS7 (az A7 úgy általában) az egyik legszebb autó, amit valaha gyártottak (szerintem). Ha arra is megvan a lóvé, akkor már gondolkodóba esnék. Ettől eltekintve minden szempontból az AMG kellene, bármelyik. Az olasz autók mellett az egyetlen igazi motorhang-koncertet tudják, hátsókerék hajtásúak és az egész körítés (egy ember által felépített, aláírt motorok, stb.) sokkal megnyerőbb, mint az Audinál. Csak aztán legyen pénzed banánra is, mert 15 év múlva lehet, hogy megvenném, ami marad belőle :)
2017. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nekem fura. :D

Legalábbis ahány hasonló korú és pénzes emberkét ismerek. ( na jó, mindössze 3-mat ) azok inkább mennének szépen a szalonba és kipróbálnák őket.


Szóval ez nekem is kicsit fura, hogy majd egy pénzes idős emberke, pont itt érdeklődik, mikor elvileg pénzes, tehát nem egy buta ember, és tudja hogy van lehetőség tesztvezetésre stb.

2017. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Én beleképzelem magam abba, hogy gazdag vagyok, de nem értek annyira az autókhoz, csak valami erőset, különlegeset akarok. Attól, hogy van pénzem, még nem súgja meg senki, hogy igen, ezt kell venni. A gazdagoknak is néha kell gondolkozni, hogy mit is vegyenek, bármilyen hihetetlen.

Kipróbálni Audi RS6-ot, meg CLS 63 AMG-t Magyarországon, magánszemélyként? Ezt komolyan gondolod? :))

2017. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolom, mert ugyan én csak hétköznapi autót vásároltam, de lett volna lehetőségem például M5-ös és M6-os kipróbálásra is, pedig még azt se lehet mondani, hogy öltönyben és nyakkendőben mentem be a szalonba.


Prémium márkák szalonjainak ez az üzletpolitikája, ha potenciális vevőt látnak azzal teljesen máshogy viselkednek.

2017. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért mert pénzes, még nem lesz esze is. Lásd pénztáros, és rezsi szili.
2017. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!