Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 B3/B4, BMW E36 vagy...

Audi 80 B3/B4, BMW E36 vagy Mercedes-Benz W202?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, általánosságban melyiknek a legalacsonyabb a fenntartási költsége. Nem, nem a fogyasztásra vagyok kíváncsi, sokkal inkább a szervizigényre. Első autóról van szó, szóval ez valamilyen szinten lényeges szempont. Mindenképp a német járgányok felé húz a szívem, és ezen belül is leginkább a fent említett típusokhoz. Na igen, engem egyáltalán nem érdekel a három prémiummárkát övező sztereotípia "tenger", és egyik túlzottan elkötelezett híve sem vagyok, bár be kell vallanom, legközelebb talán a BMW áll hozzám stílusban. Nagyjából képben vagyok a témában, de biztos vannak itt nálam tapasztaltabb, hozzáértőbb egyének, akiknek most jól jönne a segítsége. A lényeg, hogy ezek közül hosszútávon melyik bizonyulna a leghűbb társnak, az engem érdeklő motorváltozatokra lebontva:


-Audi 80 B3/B4 - 1.6E/1.8E/2.0E

-BMW E36 - 316i/318i/320i

-Mercedes-Benz W202 - C 180/C 200


A váltó minden esetben manuális.



2017. jún. 25. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az audi 80 b4-re szavaznék,bár szerintem normális állapotú darab az általad említettek közül egyikből se nagyon van már.
2017. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az Audi C4-re szavaznék, bár az nincs a listában és ritka is a normális.

Esetleg a 80B4 coupe, már az meg egy vagyon.

2017. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló megbízhatóak, állapot alapján vennek inkább. A W202 elég latvanyosan rohad, bar a többi is rohadhat mar ennyi idősen.
2017. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!