Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Transit vélemények?

Ford Transit vélemények?

Figyelt kérdés
Egy '90-es évekbeli kisbusz vásárlásán gondolkodom. Milyen kocsi? Mennyi a fogyasztása? Milyen strapabíró? Összességében ajánlanátok?

2017. nov. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Milyen kocsi? Valószínűleg elég sokat használt, több százezer/millió kilométerrel, rohadó kasztnival, igazából lassan már ritkaság, a legtöbb bontóban pihen.

Mennyi a fogyasztása? Gondolom sima 2.5 dízelt néztél/találtál belőle. Terhelésfüggő, de 8-11 liter között alakul.

Milyen strapabíró? Fiatalon azok voltak, ennyi idősen hálát kell adni minden egyes napnak, amit még túlél.

Nem, összességében egyáltalán nem ajánlanám.

Már csak egy kérdés: venni szeretnéd? Azt hittem, ilyen Transitokért már fizetnek, ha elviszik. :-)

2017. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából qrva sokat bírnak, nagyszerű furgonok voltak ezek, a jó kis 2.5D-vel. Nagyapám ilyenen dolgozott, ezáltal én is vezettem illetve utaztam vele sokat. Túl is lehet terhelni súlyban is, bírja, persze ezt csak másoktól hallottuk, mi sosem pakoltuk túl.. Na de ezt a strapabíróságát mindenki kihasználta, szóval nem sok maradt már egyben, ami egyben van még, az nemsokára széthullik. Ebből csak platóst, vagy valamilyen különleges felépítményt éri már meg venni, amit ritkán használtak.
2017. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kocsik voltak.

Autópályán 7,5 litert evett, városban sem ment 9 fölé.

A motorjuk szinte örökéletű.

Az egyetlen baj velük, hogy nagyon rohadnak.


Én 2017-ben már nem vennék ilyet, mert ami megmaradt, az vagy szét van hajtva, vagy ementálivá rohadt.

2017. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, ha esetleg találok egy normálisabbat, akkor veszek egyet.
2017. nov. 2. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!