Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tehát ezt az autót néztem ki.2001 es,1.6os euro 4 es, 200.000 km ben.Az ára 1850 euró+utána kellene menjek ami 550km oda-vissza, mit gondoltok megeri az árát valamint azt hogy utána menjek? Képről nagyon szépnek tűnik, mit gondoltok jó vétel lehet?



2017. nov. 1. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szépnek szép, és két pattogó cici közt öröm volt megnézni
2017. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képről jól néz ki, 1.6-os motor nem rossz, benzint, olajat azt mondjuk szereti mindkettőt, arra számíts, hogy korából adódóan lesznek idegesítő hibái, főleg elektromos hibái (volt két tizenéves Seatom is korábban, ezt tapasztaltam).
2017. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képről szépnek tűnik, de élőben lehet, mást mutat. Kii kell próbálni, meg kell nézni.
2017. nov. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg lenne egy másik választás is csak nincs arról kép. Egy ismerősöm ismerőse adna el egy 2003 as, 1.6 os 175.000km ben lévő Opel Astra G-t az mondjuk 2000 euró de az ismerősöm azt mondta hogy bátran ajánlja.Ez a kinézete miatt tetszik. Mit gondoltok melyik legyen?
2017. nov. 2. 09:38
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Vezettem pár Opelt, gyűlöltem mind. Persze ez szubjektív, kinek mi tetszik.


A Leon király, jó beleülni, vezetni. Most 2004es A3 van, hasonló stílus, nagyon jó (ez is 1.6)

2017. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!