Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes nagyobb autót venni...

Érdemes nagyobb autót venni ha az esetek többségében csak két ember közlekedik?

Figyelt kérdés

Audi a3 és a4-be gondolkodunk a párommal,ő 175 magas én 190,a két autó méretei nyilván eltérőek,de mivel gyereket egy jó darabig nem tervezünk,ergó szinte csak mi utazunk,van értelme drágábban venni egy nagyobb kocsit ami többet fogyaszt?A két első ülésnél a hely jelentősen nagyobb az a4-nél vagy nem meghatározó?

Válaszaitok köszönöm!:)



2017. nov. 3. 23:54
 1/8 crudy ***** válasza:
40%

1, ha csak az dontene h mi eri meg akkor ma is mindenki kispolskival jarna.


2, az a3 nem egy nagy auto. Pici. Elfer benne ket ember boven, negy is. A4 lepcsohatu sedan tehat csomagter is van de meg mindig nem egy nagy auto.


3. Ha egy auto kicsi a helyet sose az elsouleseknel szoktak kisporolni hanem hatul ezert letezo szempont a hatso labter. Nem egy! Olyan coupe letezik amiben ugy fer el kenyelmesen egy atlagos magassagu ember h az elso ulest annyira hatratolja h gyakorlatilag a hattamla hozza er a hatso uleshez. Ezt sose tudtam felfogni. Tehat ha csak ketten akartok elferni akkor eleg az a3 es az a4 is.


4. Szoktam mondani h nem erdekel h hatul mennyi hely van, ugyse en ulok ott. De, nincs csaladom megis tobbnyire sedanjaim voltak. En alapvetoen nem szeretem a ferdehatu autokat es szeretem a nagy autokat. Ki tudja mikor hany embert fuvarozok meg megis nem egy matchboxal rohangalok.


Igy en azt mondom, nem teljesen objektiven h minimum a4 de ha nincs gyerek es egy darabig nem is lesz akkor vegulis eleg is lesz. Ha megis kell a plusz ket ules akkor ott van, de amugy, ha kell az a3ban is van hatul ket ules es ott is el tud ferni meg ket ember ha kell.

2017. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kisebbet, nyilván ott a kényelem oltárán áldoztok,de elfétek benne. Persze a kisebb fejtér lehet zavaró de hozzá lehetszokni.


Nálam ez nem csak gazdasági ok lenne,hanem praktikussági,ha nincs nagyobbra szükségem valamilyen egyébb okból.

2017. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlarilag mind1 mert nincs nagy meretbeli kulonbseg.

Nekem a csapotthatuak tetszenek ezert en az A3-at vennem.

Probald ki mind2-t vagy csak legalabb menj el egy kereskedesbe es ujl bele mind2 kocsiba.

2017. nov. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két éve vettem egy 4-es polot. Legtöbbször egyedül használom és hidd el sokszor jól jönne ha kicsit nagyobb lenne. Nekem nem kéne sokkal több, kb egy golf méret. Ezt kissé elbaltáztam, szerintem mindenképp a nagyobb autót vegyétek, legyetek előrelátóbbak mint én.
2017. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Mi pont most fogjuk eladni az A3-munkat, pont azért, mert babával a 3 ajtós már nem lesz olyan szuper :) Viszont gyerek nélkül bőven megfelelt nekünk, a családban van A4-es is, elöl ugyanannyi helyet lehet bennük csinálni. A párom 195 centi, én 165, mindkettőnkre tökéletesen be lehet állítani, ha esetleg kellett, én még simán befértem hátra a párom mögé, pedig nem egy kis ember, ráadásul szinte fekvő pozícióban vezet :)

Nagyon keveset fogyaszt, jó élmény vezetni, nekünk még hatalmas plusz volt hátul a nagy csomagtartó, hihetetlen sokat lehet bele pakolni - szerintem ez sokat számít, ha fiatal párként, gyerek nélkül szeretnétek utazni, világot látni, stb.

2017. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a váaszokat meggondoljuk erősen:)
2017. nov. 4. 10:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Én utoljára focusban ültem hátul,és nagyon kényelmesen elfértem,bár az már inkáb a4 méret
2017. nov. 4. 10:38
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

A3 3, 4 vagy 5 ajtós kivitel? Nem mindegy... Nekünk 3 ajtós van, hátul is el lehet férni csak a ki-beszállás macerásabb.


Nem a kasztnn rágódnék, hanem inkàbb a motoron. Mire kell? Sok pályázásra pl nem ajánlanék egy 1.6os kávédarálót

2017. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!