Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen legyen az első autó?

Tejsziin kérdése:

Milyen legyen az első autó?

Figyelt kérdés
Tehát ötletek kellenének, hogy miket ajánlotok első autónak 300.000-450.000ft között. Mi a véleményetek a Ford Mondeoról/Fiestáról, Opel Corsáról/Astráról? Kevésbé vagyok jártas a témában, jöhet mindenféle vélemény.

2017. nov. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Corsa jó mert kicsi,kezdeshez idealis. Astrából épp hogy találsz jó Gt inkább F.

Fordból fiesta. DE én inkább suzuki swiftet vagy ignist ajanlanék. Suzuki vvt motor gyakorlatilag a toyota ivtecnek a butítottab változata deígy is magasan legjobbak közt van

2017. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Clio-m volt.

Elso autonak tokeletes.

2017. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hmate1996 válasza:

Ebben az árkategóriában Ignis-t nem kapsz. A G Astrat a helyeden el is felejteném, az ecotec motor nem vált be annyira mint a régi 8 szelepesek. Hamar jelentkeznek olajfogyasztási gondok, kompresszióhiány és ebből adódó túlfogyasztás.

Az F Astra előszeretettel rohad, viszont motorikusan mind rendben van. Nehéz széthajtott példányt találni. De ha mégis akkor kis pénzből helyrehozhatók.

A Fordról nincs tapasztalatom.

Amit viszont ajánlani tudok az Suzuki Swift 1.3 8 vagy esetleg 16 szelep =örök élet+egy nap. Ezért a pénzért egész szépet kapsz, nem annyira rohadnak mint az F Astra és nagyon jól tudnak fogyasztani. A legnagyobb gondod ami lehet vele az egy központi injektor csere (40.000 Ft munkadíjjal együtt).

2017. nov. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!