Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon drága a BMW e36 316i...

Nagyon drága a BMW e36 316i fenntartása, esetleges szerviz?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvasom, hogy marha draga, tobb szaz ezer minden bele, mashol azt, hogy atlagos a szervizkoltseg.

Nem ertek hozza, csaj vagyok, lenne egy jo vetel.


2017. nov. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmivel sem drágább, mint egy hasonló kategóriás más gyártmányu kocsinak. De az e36 nem mai gyártmány (kb 20 éves), szóval nagyon számít az, hogy ez idő alatt gondos gazdája volt-e, vigyáztak rá. Ha igen, és te is fogsz rá vigyázni, akkor ugyan annyi, mint egy másik 1.6-os motorral szerelt autónak.

Ha alkatrész kell hozzá, akkor az utángyártott se drága, meg tele van az ország bontottal.

2017. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a valaszt!

Nemetorszagbol lett behozva, itthon a rokonom az elso tulaj, o vigyazott ra csomo mindent kicserelt.

2017. nov. 6. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent kicserélt akkor nagyon jó vétel. Csak kérdés hogy akkor miért akar szabadulni tőle.
2017. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez még a jó BMW-k közül való, viszonylag kevés probléma van velük, de azért előfordul ez+az, mint minden 20 éves autóval. A különbség az, hogy ehhez szinte mindent kapsz. Az alkatrészárakat közepesnek mondanám. Most nagyon sokan bontják ezeket, így jó áron lehet venni olyan dolgokat is, amik újan nagyon drágák lennének (beltéri kárpitok, ülések, motor, váltó, differenciálmű, stb).

Ha tényleg jó, megkímélt darab, és nem rozsdásodik, akkor nyugodtan meg lehet venni. Nem lesz egy erőgép ezzel a motorral, de normál közlekedésre alkalmas. Nagy tömege, viszonylag elavult motorja és hajtása miatt a fogyasztása 8 liter felett várható.

2017. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!

Vacillalok rajta nagyon.

Nem tudom miert adja el, sztem azert mert kombi es inkabb sedant venne.

Nekem van gyerekem es elsosorban nagybevasarlasra kellene arra jo a kombi. (Tudom arra inkabb vegyek kisteherautot 😂😝)

Az a baj, hogy ebben az arkategoriaban amiben kinalja kb a jobb autok is lepukkantak es olyan papasak.

2017. nov. 7. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
E46 nál olcsóbb fentartású, és egyszerúbb technika és szinte minden szerelő ért hozzájuk. Nem mai az tény, legfiatalabb is már 20 éves de ezeket még hosszú időre tervezték nem 10 évre mint a mostaniakat. Rozsda lesz de mai világba mindent kilehet lakatolni, motorja lehet már kopott, azt is fellehet újítani vagy potom pénzért már komplett motorokat lehet venni hozzá. Futómű kényes de nem annyira mint az e46. Én ajánlom, legszebb forma. Ami miatt eladják az nem biztos az, hogy rossz hanem sokaknak a 20 éves autó öreg és újabbat akarnak.
2018. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!