Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manuális szivatós motoron a...

Manuális szivatós motoron a szivató kezelő kar a kormányon található?

Figyelt kérdés
Valaki küldene esetleg képet? 50 es motorokon(főleg enduro) mindegyiken manuális? Aprilia sx, derbi senda hasonló motorokra gondolok. Ha kérhetem a használatát is leírná valaki? Minden indításnál alkalmazni kell vagy csak télen?

2017. nov. 6. 20:10
 1/4 Csiß válasza:
Képem nincs,az én robogómon a szívató a bal markolat mellett volt,míg le nem tört,aztán kapott egy külsőt a dekni fölé.Elvileg csak hidegben kéne,mikor nehezen indul.
2017. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dfhashduslh válasza:
Nem,legalábbis derbi sendán a karburátoron van egy kis karocska,azt kell felhúzni.Az én motoromon csak télen kell használni,de akkor is csak nagyon hidegben,különben mindig első rúgásra indul.
2017. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kormányon láttam már ilyent, viszont karburátoron lévőt még nem, esetleg valaki tudna egy olyant küldeni?
2017. nov. 7. 16:20
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Hmmm. Nincs olyan, hogy külön ide vagy oda szerelik.

A szívató a porlasztó kiegészítője. Vagy egy kis kar áll ki az oldalán és le kell hozzá nyúlni, vagy egy bowden segítségével "kényelmesen" a kormányról működtethető.

2017. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!