Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autógumit hogyan célszerűbb...

Autógumit hogyan célszerűbb venni?

Figyelt kérdés

Van 2 téli gumim, akarok venni még 2-t, de pontosan ugyanezt a fajtát már nem kapni.

Ajánlott olyan márkájút venni, mint ami van, vagy teljesen mindegy?


2017. nov. 7. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egy tengelyen legyen ugyan olyan! A többibe beleköthet de nem búntethet. Na meg a jobb gumit előre rakd amit meghajt a.motor.
2017. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a meret stimmeljen, a tobbi nem szamit. tengelyenkent egyforma legyen azert.
2017. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy legyen jó méretű és tengelyenként egyforma, csak nem tudtam, hogy van-e valami jelentősége a kérdésben írtnak.


Köszönöm

2017. nov. 7. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát jó, ha mind a 4 egyforma, de azzal sincs semmi gond, ha a 2 tengelyen más-más márkájú gumi vannak, sokan járnak így.
2017. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És van olyan márka, amit szerintetek kerülni kell? Mert pl. sokkal jobban kopik, mint a többi.


Nem szeretnék rá sokat költeni, de a legolcsóbbat se akarom megvenni.

2017. nov. 7. 21:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Na meg most, hogy nézegetem van megadva abroncsjelölésen üzemanyag fogyasztás. Lehet jelentős különbség C és F besorolás között?
2017. nov. 7. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban nem igazán vagy csak nagyon minimális, mert úgyis a vezetési stílusod lesz a döntő üzemanyag terén. Az abroncsok üzemanyagfogyasztásáról annyit érdemes tudni, hogy ami kevesebbet fogyaszt, az kevésbé is tapad és fordítva.
2017. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Téli gumin nem érdemes spórolni.

A kínai sz*rokat felejtsd el. Conti, Nokian, Pirelli, Hankook etc

2017. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikori gyártású az a gumi, hogy már nem kapni? Vegyél Michelint, Bridgestone-t vagy hasonlót, ezekkel nem tudsz mellényúlni.
2017. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy kapni, mert több helyen is találtam neten, csak először elnéztem a mintázatát. 2 éve vettem amúgy, ilyen: [link]
2017. nov. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!