Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik oldalon érdemes autógum...

Melyik oldalon érdemes autógumit keresgélni ahol jó áron van?

Figyelt kérdés
Neten szeretnék nézelődni, de annyi oldal van... Ti melyiket ajánlanátok ahonnan érdemes is rendelni és jó áron van?

#gumi #autó #185/65 R15
2017. szept. 11. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nézz ki egy márkát a méretedben és simán keress rá a Google-ben. Vagy az árösszehasonlítók is jók lehetnek, ahogy az első írta, bár nekem az Árgép eddig mindig jobb volt.
2017. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem tudom pontosan milyen márkájú gumi legyen.
2017. szept. 12. 16:08
 4/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a segítséget :)
2017. szept. 12. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A méretet sejtem a kulcsszóból. Mit keresel? Téli/nyári? Mennyit mész egy szezonban? Főleg város vagy országút/autópálya? Mennyit tudsz rá szánni?
2017. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen 185/65 15

Nyári kell, többnyire város, nyáron 1-2x autópálya.

Max 50e ftra gondoltam

2017. szept. 12. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebbe egy Falken, vagy Barum fér bele leginkább, mindkettő jó. Egy kicsit többért szerintem találni fogsz Toyot vagy Hankookot is. Ezeket a márkákat nézném. De ezt a kategóriát nem biztos, hogy érdemes a neten venni, arányaiban a szállítási költség nagyon magas is lehet. Jobban jársz, ha bemész a legközelebbi gumishoz és ott megrendeled, felszereltetni úgyis oda kellene menni.
2017. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!