Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek volt már autó balesetetek?

Nektek volt már autó balesetetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a részletekre is és arra,hogy hogyan éltétek meg az egészet illetve hogyan látjátok most!?

2017. nov. 8. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még.

20/f

2017. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
volt már pár. Mérges voltam mindig, hol magamra, hol arra, aki a hibás volt. A legsúlyosabb az versenybaleset volt és nem én vezettem. Bajom sosem történt.
2017. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egy kevésbé komoly. Nem én vezettem.

Hídon mentünk és a biciklis oldalon sétált két kur...konzumhölgy :) akik képtelenek voltak elengedni egy biciklis ürgét. Szerencsétlen nekiment a korlátnak majd kiesett elénk , satufék és akkor a mögöttünk levő belénk koccant. A kocsinak se lett baja és nekünk sem, kicsit megillyedtem amikor éreztem ahogy belénk jött de ennyi.

2017. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt, szűk kanyarban jött szembe egy másik autó, eléggé gyorsan (nagyon) mentünk mind a ketten, és nem fértünk el egymás mellett. Elkaptam a kormányt, jobbra, éppen nem estem be az árokba, de összeértem a másik autóval, és ennek következtében a mezőn végeztem, néhány borulás után. Elég durva volt.

Volt kisebb is, félig meddig épített sportautómmal balfassz voltam szó szerint, és nekimenten egy fának kis tempóval. Itt az autó sem sérült nagyon. Utóbbinál mérges voltam magamra, az idétlenségem miatt, de a borulós balesetem után kegyetlenül megijedtem, hatalmas autómániás létemre hetekig még kocsira sem akartam nézni, ha vezettem, kb remegtem. Aztán túltettem magam teljesen a dolgon, meg ugye nagy szerencse, hogy egyikünk sem sérült a balesetben.

2017. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisebb balesetem volt már néhány. Legutóbb Németországban. Akkoriban jöttünk ki, és nemigen találtam munkát, így újságkihordással kezdtem. A főnököm este hívott, hogy ha el tudok vállalni még egy kört, 40 km-el arrébb helyettesítenem kellene valakit, mert szakadékba zuhant az autójával, és totálkáros a járgánya. Persze elvállaltam. Hajnali 4 óra, szakadó hóesésben indultam,ismeretlen utakon, csak a telefonom navigációja segített. Erős balkanyarban kicsúszott a kocsi, le az árokba. Reggel hét lett, mire a közeli faluban találtam egy traktorost, aki kihúzott az árokból.
2017. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!