Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Swiftbe mennyibe fáj...

Régi Swiftbe mennyibe fáj elektromos ablakokat szerelni?

Figyelt kérdés
99-es Swiftbe akarok szerelni 4 elektromos ablakemelőt, nincs benne. Mennyibe kerül?

2017. nov. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Nagyon sokba kerül ha nincs kiépitve a hely és a vezetékelés.

De ha mégis meg csinálnád , pont elég lenne magad felől csak, vagy a két elsőt. A hátsók teljesen feleslegesek, ha esetleg az utas le akarja húzni , akkor tekeri kézzel.

2017. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
32%
Régi swiftben szerintem hatul soha nem volt gyárilag elektromos ablak!Igy az eleve bukó......az elsőt meg éppen meg is lehet oldani!Az árakról meg egy tetszoleges bontoban erdekloldj
2017. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anno Golf IV-be, univerzális szettel a 2 első 40.000 Ft-ért csinálták volna meg. Gyári bontott kábelköteg, kárpit, motor etc még több lett volna
2017. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig van volt belőle olyan amibe mind a 4 ablak elektromos volt. Nézz szét a Facebookon a Suzukis csoportba. Ott szoktak lenni eladó dolgok, biztos találsz ott kompletten mindent hozzá.
2017. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 és 5 ajtós autókban csak elől volt elektromos ablak, egyedül a 4 ajtósban (sedan) volt hátul is. 10-15 ezer 1 db ajtóhoz a mechanika és a motor. Négy ajtóhoz ez 30-40 ezer, az univerzális szettek is ennyibe kerülnek. Ehhez jön még a beszerelés költsége, illetve a kapcsolók miatt új ajtókárpitok. Nem éri meg.

Annó én kifejezetten olyat kerestem, amiben volt elektromos ablak. Nálam légkondi került bele utólag, az sem érte meg, de ez már egy másik történet.

2017. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!