Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fusion vagy Fiat Grande...

Ford Fusion vagy Fiat Grande Punto?

Figyelt kérdés

Két típus között vacillálok. Mindkettőből a 10 év körüli, 1.4-es benzines példányokat nézegetem. A Punto jobban tetszik külsőre, a Ford viszont jobban pakolható, praktikusabb autó. Árban nagyjából ugyanott mozognak.


Melyiket választanátok? Melyik a jobb, megbízhatóbb konstrukció?



2017. nov. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A grande punto hitványabb minőségű, de én azt venném, mert az jobban tetszik, mint a blokktégla fusion. És vezetni is jobb.
2017. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Grande punto

Ezt vezetem és oda vagyok érte.

2017. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik xarabb mint a másik.
2017. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Négy évig hajtottam egy 1.3 JTD Grande Punto-t és imádtam. Kinőttük, cserélni kellett, de sajnáltam, hogy meg kellett válnunk tőle. Jó vezetni, méretéhez képest tágas, kényelmes, jó kis autó. Komolyabb megbízhatósági problémáink sem voltak vele. Kopó alkatrészeken kívül alig kellett hozzányúlni.
2017. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ennyivel meggyőzőbb a Punto? És ez az 1.4-es 8 szelepes motor jó választás hozzá?

Az 1.2-est én kicsinek érzem (igaz, nem próbáltam még), dízelt nem akarok, mert nem megyek sokat évente (7-8 ezer km, és sokszor rövidebb távok)

2017. nov. 11. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal sem lesz baj habár nekem is dízel van a hosszabb távok és a gyakoribb használat miatt
2017. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Grande Punto komolyabb autó. Az 1.2-es kevés bele, az 1.4-es szuper, agyonüthetetlen.
2017. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!