Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel és hogyan fessem le a...

Mivel és hogyan fessem le a robogóm idomait, amivel tűrhetően néz ki és tartós lesz?

Figyelt kérdés

Van egy robogóm, amin van valami ronda festék, állítólag az előző tulaj valami spray festékkel fújta le, de már jön le és nagyon csúnya. Haverommal arra gondoltunk, hogy a fennmaradt piros festéket kromofággal leszedjük, majd átfújjuk fekete festékkel, hogy kinézzen valahogy.


Hogy tudnánk ezt ésszerűen kivitelezni, illetve milyen festéket ajánlotok ami bírja azért az esőt és a napot néha (amikor áll akkor fedett helyen van de szabadban, télen is, letakarva)? Többször is kell fújni/csiszolni/alapozni, stb? Ezt a festéket néztem, de nem tudom, hogy mi lenne a legjobb, illetve kell-e rá plusz lakkréteg vagy akármi. Soha életemben nem csináltam még ilyet, minden tippnek örülnék. :) A válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 11. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, elfelejtettem a linket, szóval ezt néztem:


[link]

2017. nov. 11. 10:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sokaig akarod megtartani, jobban jarsz, ha szetkapod, es elviszed egy fenyezohoz, aki 50-bol megcsinalja, viszont szep es tartos lesz. Ha meg elakarod adni, akkor legalabb bele lehet irni a hirdetesbe, es egy igenyes robogot arulsz.

Persze hazilag is meglehet oldani, de az nem lesz valami szep es tartos..

2017. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

XDDDD


20k volt a kis kecske, 30ból zsír új idomokat kapok rá :DD

2017. dec. 2. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad milyen..
2017. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, ne haragudj. Egy kis szakadt JOG ami motorikusan jó állapotban van, össze akartam szedni kicsit csórót, hogy nézzen is ki valahogy.
2017. dec. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!