Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora a kockázat? Kinéztem...

Mekkora a kockázat? Kinéztem egy hirdetést az aprodon. Nagy a távolság ezért szeretném postán keresztül megvásárolni ez 1850Ft. Veszélyes e az előre utalás vagy egyáltalán szabad e?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

csak olyan feluleten vasarolj elore utalassal, ahol az eladok rendelkeznek referenciakkal, ertekelesekkel. Peldaul zsibvasar.hu, vatera.hu

Az aprod.hu es a jofogas nem foglalkozik referenciaepitessel, szoval ha ott veszel valamit, akkor csak szemelyes atvetellel tedd

2013. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Az apród írja is, hogy csak utánvétellel vegyél meg valamit. Én is szoktam eladni ott dolgokat, de én a vevőre bízom, hogy melyik forma felel meg neki. Van, aki nem szívbajos és simán előre utal. De van olyan is, aki csak utánvétellel fizet. Ez kölcsönös bizalmon alapszik.
2013. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!