Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F - dízel rizikó?...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Opel Astra F - dízel rizikó? Benzin alternatíva?

Figyelt kérdés

Opel Astra F vételén gondolkozom. És nem tudom eldönteni hogy benzin vagy dízel legyen. Néhány helyen olvasgattam hogy a dízel nagyon megbízható ennél a típusnál, de azért vannak kétségeim, viszont minden más szempontból nekem sokkal kedvezőbb lenne egy dízel. (Fogyasztás, gázolaj beszerzés.) Meg hát azért ennél a típusnál a benzinesekben is lehet egy-két buktató. Viszont ennél a szintnél alább nem akarok adni autók terén, gondolok itt pl. egy Swiftre. De nincs nagyon lehetőségem arra se hogy csak nyugodtan kockáztassak.


Szóval, nyugodtan, kis rizikóval vállaljak e be egy dízel motort a típusból? Ha igen, akkor turbót vagy simát? Olvastam hogy az Isuzu motor a jó, hogyan lehet megállapítani melyik motor Isuzu, melyik nem?


És ha semmiképpen sem dízel, akkor melyik benzin motor a legmegbízhatóbb?



2017. nov. 11. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint benzin vagy dízel tekintetében milyen árkategória az, ami a leginkább kevés rizikós?
2017. nov. 11. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki tud normális minőségű gázolajat lopni/ÁFA nélkül venni annak nem szabad gondolkozni ezen. Kell egy jó állapotú dízelt venni és kész. Isuzu dízel teljesen jó, szög egyszerű, fillérekért javítható motorok, megbízhatóak. Az a kérdés inkább, hogy az autó mikor rohad le a hajtásláncról
2017. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A beszerzésnél semmi illegálisra nem gondoltam.
2017. nov. 11. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja mert egy f astrához képest hatalmas lejebb adás egy suzuki. Na ne röhögtess.
2017. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, lejebb adás. Azért az Astra mégis közelebb van egy autóhoz.
2017. nov. 11. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a suzukival csak mivel tömeg autó divat fikázni. De nem véletlen volt a régi swift is tömeg autó. Az a járművek tevéje. Az f astra semmivel se fenköltebb.
2017. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ültem Swiftben. 190 cm-el nem voltam elragadtatva a komforttól. Opel Astra F sem egy audi kényelemre, de azért mégiscsak élhetőbb.
2017. nov. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!