Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjárat ingadozás? Kihagy...

Alapjárat ingadozás? Kihagy az egyik henger?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az autó amikor már meleg üzemi állapotban van, néha néha egy picit leesik az alapjárata.

Pl. piros lámpánál vagy egyéb helyen ahol éppen állok, kb 700-as alapjáratról leugrik egy kicsit a majdnem 500-600ra.

Lehet érezni ahogy leesik de nem fullad le, mi okozza ezt a jelenséget?



2017. nov. 11. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Skoda felicia csinálta ezt,majd később már menet közben is ki ki hagyott,végül már teljesen kihagyott az egyik henger gyújtása.

A probléma a sortrafó volt,ami a gyertyákra megy rá.

Nem biztos,hogy nálad is ez a gond,de megnézetheted.

2017. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha karburátoros akkor lehet az a baja ha injektoros akkor alapjárat szabályzó motor fingotta el magát vagy valami elektromos hiba szórakozik veled. Mind ez persze akkor ha kizártad a gyújtáshiányt.
2017. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gyújtással szerintem nincs gond, mert egyből indul.

Viszont a gyertyák már lehet cserések?! Kb. 4 éve lett utoljára kicserélve, max 5.

2017. nov. 11. 23:25
 4/4 xYz232323 válasza:
Gyertyákat érdemes cserélni, de szerintem alapjarati motor
2017. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!