Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora a fogyasztás különbség...

Mekkora a fogyasztás különbség egy 320i és egy 325i között?

Figyelt kérdés
Mindenképpen E36-ot szeretnék venni, sorhat motorral, leginkább városban használnám, és az érdekelne hogy melyik mennyit eszik 'normál városi használat' közben. Sok helyen olvastam hogy a tapasztalatok alapján nincs nagy eltérés a kettő között, viszont az a 42 ló különbség elég nagy szerintem, és inkább a 25i felé húzna a szívem emiatt.

2017. nov. 12. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kb 1 liter és a 320 as javára
2017. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
spritmonitor.de
2017. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Úgy olvastam hogy ott sok a fars eredmény, ezért inkább tapasztalat alapján érdekelne az itteniektől. Persze itt is írhat bárki bármit, na meg függ attól is hogy kinek 'mekkora a lába'.. :)
2017. nov. 12. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:

1-1,5 liter. A város attól függ, hogy ki mit ért rajta. Nem mindegy, hogy vidéki kisváros, vagy Budapest, rövid, vagy hosszabb távok. 10-14 liter közt alakulhat. Amúgy mindenképp érdemes a minél nagyobbat venni. Legtutibb a 28i, azok fiatalabbak is, és bár ugyanakkora a teljesítménye, a forgatónyomatéka jóval magasabb. Mivel picit fojtva van, így viszonylag olcsón 200 ló fölé lehet tornázni, ha mégis jobban kedvelnéd a pörgős karaktert.

Amúgy meg azt kell venni, amelyikből találsz normálisat. Én 6 éve vettem, már akkor sem igazán lehetett jót kapni, azóta pedig nem javult a helyzet, ráadásul az árak is szállnak el. Egy szép coupéért lassan 2 misi körül kérnek.

2017. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]

Őt láttam most egész jó áron, egész jó felszereltséggel. Persze élőben még nem láttam, és a képekből sem derül ki minden.

2017. nov. 12. 20:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gondosan ügyelt rá a tulaj, hogy a fényképeken ne látszódjon semmi. A no vanos 25i kicsit harmatos, alul elég gyengécske szerintem. A 20i-nél azért nyilván jobb. Jó öreg példány, alaposan át kell nézni. Az egyik képen mintha rozsdás lenne az egyik hátsó ív, de nehéz megmondani, mert ritka szar képek. Túl messzire nem indulnék el érte. Ha nincs messze, meg kell nézni, nem veszítesz vele sokat.
2017. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen a képeken semmi nem látszik konkrétan. Nagyjából ennyit tudnék rászánni egy értelmesebb darabra, ami elég ritka sajnos. De ezen a hirdetésen megakadt a szemem, mert ennyiért nem raknak ki csak úgy állítható futóművel, m pakett lökösökkel, nagyházas sperrel egy E36ot, sem 20i-t sem 25-öt. Szar képek, jó felszereltség, jó ár, viszont büdös hogy valami van vele.
2017. nov. 12. 20:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy a képek sem véletlenül ilyenek. Fel kell hívni, esetleg kérni normális képeket, alaposan kikérdezni. Az állítható futómű általában TA-technix/FK kategóriát takar, ami az én szememben inkább értékcsökkentő tényező. :) Az egész futóművet annyira adják, mint 4 db minőségi, utángyártott lengéscsillapítót.
2017. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is a TA-tól félek az ilyenekben..
2017. nov. 12. 21:14
 10/16 anonim ***** válasza:
E34-ből ismerem mindkét motort, a 25i szinte semmivel sem eszik többet, hisz már a 20i is 6 hengeres. Viszont a 25i sookkal jobban megy. 525i 11-12-őt eszik vegyesben, az E36 talán egy literrel kevesebbet. Diffi rengeteget számít.
2017. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!