Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2001 1.3GL menet...

Suzuki Swift 2001 1.3GL menet közben kb 50-100 km megtétele után leáll majd egy idő elteltével újra indítható lesz, miért?

Figyelt kérdés
Egy idő után oda jutottam, hogy az újra indítás se sikerült és csak indítóztam a motort. Bevontattam gyújtáskapcsolót gyertyákat bemértünk, majd üzemanyag nyomás is oké volt csak az injektor nem adta tovább az üzemanyagot, de másnapra meggyógyult mint ha mi se történt volna. Egyértelmű, hogy injektor, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Újat érdemes venni tudom, de ezeknél az autóknál ez típus hiba lenne, és a használt nem javasolt?

2017. nov. 13. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Más autóknál is ugyanúgy meghibásodhad az injektor ez egyátalán nem egy vészes ritka hiba.
2017. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megbízható autók a Swiftek, mind a régiek mind az újak, de egyikből sem hiányoznak a költséges típushibák. A réginél az injektor az egyik. 97-tól a jól bevált Denso injektort kicserélték Bosch-ra, ami szeret tönkremenni. Ebbe beleestem én is régebben, cserélnem kellett. A 97 előtti és utáni nem kompatibilis egymással, de nekem a 2000-es autóban 97 előtti van. Netről vettem, átalakítva. Tökéletes, csak sosem megy tönkre, mivel Denso. Az autódba való új Bosh injektor 12 ezertől van. A csere nem bonyolult, csak nehezítésképpen menetrögzítővel is rögzítették az injektor két csavarját.
2017. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!