Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvenc autokereskedes? Mi a...

Kedvenc autokereskedes? Mi a velemenyetek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 13. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan, hogy "kedvenc".


Viszont ahonnét lett tavalyelőtt autónk az a cég elég korrekt volt, viszont inkább nem írok nevet, csak nem a reklám helye ez szerintem. :)

2017. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szombathelyen:

[link]

2017. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

márpedig van egy "Kedvenc" nevű kereskedés:)

Kedvenc kereskedése olyannak lehet, gondolom, ahol több autót is vett és megelégedéssel használja már jóideje.

2017. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szombathelyen a blue cart én is csak ajánlani tudom. De a wolf autó elkerülni messzire!
2017. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dasweltauto, mindegy hogy hol.

Nekem bejött, tudtam érvényesíteni a használtautó garanciát.

2017. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor vacakot vettel? Ha a garanciat kellett hasznalni...
2017. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy vacak-e vagy sem az jó kérdés. Én elégedett vagyok a kocsival a következő két hiba ellenére is:


Ez első probléma az volt, hogy nagyon halk, rendeltetésellenes susogást hallatott a kocsi. Bevittem egy márkakereskedésbe, hogy vizsgálják meg. Két nap mulva telefonálok, hogy "na, mivan?". Erre a válasz "hibás a klímakompresszor" (egyébként működik), "már ki is vettünk, várunk a gyár válaszára, hogy kifizetik-e". Pár nap gyomorideg után jött a válasz: "kifiztik". Így a csere egy fillérembe se került.


Második eset, megint susogás, vittem is azonnal, hogy "volt már ilyen". Ezúttal azt állapították meg, hogy "hangyányit ereszt a vízpumpa". Mivel a cseréje vezérlés cserével jár, így komplett kellett cserélni, plusszban hozzáalkudtam a hosszbordásszíjat és görgőjét is. Így csak az anyag felét kellett fizetnem (80 eFt), munka és másik anyagfél díját nem. A munkafelvevő azt mondta egyébként, hogy a 2010-2011 között beszállított vízpumpákat százával cserélték gariban, idő előtt, így nem volt meglepő.


Szumma a kereskedői garanciának hála 490 eFt-ot spóroltam, ennyivel lett volna több a két csere, ha saját zsebből megy (márkaszervízben). Más téma, hogy saját zsebből nem márkaszervízbe vittem volna, így a kötlség is kb. fele lett volna. Illetve ha nem kérem annó a garit, akkor a vétalár 50 eFt-al lett volna alacsonyabb. Így utólag belátható, hogy nem lett volna érdemes ezen spórolni.

2017. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na igen...ha tenyleg ez volt a baja. Mert lehet, a haver kocsija a pont kellett egy ilyen cucc. Mennyi idős volt a kocsi? Vw csoport?
2017. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 éves Octavia.
2017. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!