Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 159 2.4 JTDm...

UjváriBalázs kérdése:

Alfa Romeo 159 2.4 JTDm nyitott remdszer?

Figyelt kérdés

Üdv,

Olvasgattam ebben a témában egy kicsit viszont konkrét választ nem találtam még. Egy 159-es alfa alá szeretnék tenni egy nyitott rendszert sport dobbal és azt olvastam, hogy írás nélkül tönkreteszi a motort. A kérdésem az lenne, hogy ha teszek alá egy nyitott rendszert sport dobbal, és utána egy peofi csiptuningossal megcsináltatom a computer-t, akkor minden rendben lesz a motorral?

Köszönöm



2017. nov. 14. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy füstölős dízelt akarsz belőle csinálni?
2017. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gec peofi helyett Petőfit olvastam.
2017. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bence_ ***** válasza:

Diesel, sport dob?

Durrogjon is váltáskor?

2017. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennek a motornak se chip-re, se nyitott rendszerre nincs szüksége... megoldható, de ha normálisan megakarod csináltatni, több mint félmillióba lesz, gondold meg hogy megérie
2017. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Szerencsétlen jtd.....amugy is nyűgös meg érzékeny mindenre,biztos imádni fogja ha megcsipszeled meg nyitott rendszert raksz ala
2017. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hozza mersz nyúlni,szolom az Alfa kommandonak es elkobozzuk az autodat! Max egy dobot tehetsz ra. Kész, nincs vita.
2017. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A JTDm pont hogy nem egy nyűgös motor. Tökre értelmetlen akármit is módosítani rajta, mert elég erős. Nem versenyautónak van gyártva, amire gyártották, arra meg még erős is lett, szóval nincs értelme. Lehet, van hozzá chip is, nyított rendszer is, de egy hozzá való, az rohadt drága, ha meg vmi olcsó lomot veszel hozzá, azzal kinyírod az egészet. Ha annyira felakarod húzni a motort, akkor jobb lenne a TBi benzinessel kisérletezni, nem a dízellel.
2017. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tamás QV válasza:

Balázs,nekem volt 159,2.4jtdm ami 350ló volt és semmi gond nem volt vele.

Egy alap dízelhez is rakhatsz nyitott rendszert.A sport kipuffot felejtsd el mert nincs értelme nem változik a hangja.Nekem teljesen nyitott volt a rendszer és csak kicsit lett hangosabb tőle.Kipuffdobjaim sem voltak csak az üres csövezés két króm véggel.Benzines,pörgős hangja lett."Chip"-et én csak ajánlani tudom.Egy alap is tud +30-40lovat aminél ez az autó hihetetlenül megváltozik!Javaslom az alfaamore oldalt.Regisztráció után minden kérdésedre választ kapsz ott akár címekkel és leírásokkal.Nagyon készséges és összetartó csapat!

Privátban szívesen segítek én is.

2018. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
Aruld mar el hogy sikerult az alapbol 200lovas 2.4jtd-ből 350-et csinalni?Ehhez egy kis csipszelés meg nyitott rendszer azert nem eleg!
2018. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!