Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Intercooler t szeretnek, és...

Intercooler t szeretnek, és nyitott rendszert hol tálalok hozza dolgokat?

Figyelt kérdés
4es golf az alany 1.9 pdtdi nem tudom higy kell ennek neko kezdeni, szerelni meg végképp...tehat 1-2 oldalnak és árnak örülnek segítség kent

2017. szept. 3. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Google a barátod ebben. A gond csak az hogy azért vesznek pd-t hogy nyomják neki rendesen chippelve meg minden. Én is 1.9-et szeretnék de már félek kiírni róla kérdést mert mindjárt smoke&charmal támadnának, bár tetszik de én nem szeretném az enyémet olyannak tudni.
2017. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig bármennyire ódzkodik tőle mindenki, Facebook Smoke and Charm csoportban kell keresgélni. Sok az idióta, meg akinek annyi a lényeg, hogy füstöljön csak, de 1.9 TDI tuningban ott gyűlik össze a legnagyobb tudás. Nekem is volt 1.9 TDI, most meg 2.0 CR TDI van, dízellel kapcsolatban ott minden kérdésre választ lehet kapni.


Egyébként ha ennyire nem értesz hozzá akkor bele se kezdj. Keress egy szerelőt aki ért az ilyesmihez és megcsinálna neked.

2017. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze én is szerelőre gondoltam eszemben sincs házilag csinálni..csak hogy kb mibe fáj ez nekem és ennek bele kéne kerülni a forgalmiba...tehat nekem olyan ember kéne aki erről ad papirt nem az hogy félnem kell ha rendőr van a közelben
2017. szept. 4. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a papírozás az nem nagyon fog menni
2017. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!