Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,5-3 millió forintért melyek...

2,5-3 millió forintért melyek azok a sportosabb autók, coupék amik szóba jöhetnek?

Figyelt kérdés

Ennyi lenne a rá a maximális keret. 10 évesnél nem szeretnék sokkal öregebb autót. Nem 20 évig szeretném használni ,de egy 5-7 évig (amíg a gyerekek miatt valami tágasabb nem kell) igen , napi szinten és remélhetőleg komolyabb probléma nélkül.


Nézegettem német oldalakon, hogy második generációs Audi TT-t vagy éppen E92-es 3as BMW coupét is már lehet kapni ezért a pénzért. Kérdés , hogy mennyire vannak jó állapotban ? Mert az áruk innentől inkább felfelé van...


Még a Chrysler Crossfire -t is nézegettem , az árban valamivel olcsóbb lenne. Viszont a nagy motor fogyasztása miatt kicsit tartok tőle.


Milyen autók vannak még ebben az ár kategóriában,amik megbízhatón működnek? Jó opciók lehetnénk?



2017. nov. 16. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Például tetszene a VW Scirocco vagy a Mazda RX8 is, de ezeknél a modelleknél meg a motorok élettartamáról nem olvastam túl jókat...


Szóval nyitott vagyok bármilyen márkára, csak lehetőleg ne essen szét alattam egy év után.

2017. nov. 16. 10:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Elektromos autó vagy suzuki swift 1997.
2017. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az RX8 motorja kb 90 ezret bír ki. Utána generál. De az a helyzet, hogy az nem eszméletlenül drága, szóval bele lehet vágni, ha ezzel tisztában vagy. A fogyasztása viszont nem lesz csekély, ezt tudd. A Crossfiret én nem venném, túl ritka, ahogy az Opeles tesó, a Speedster is. Japán kupék? Celica? Ok, itt a kor lehet gond, de azok igazán megbízható, jó autók. A Hyundai Coupe szép, de a motorok nem igazán sportosak, de egy pillantást az is megérne. Prémiumot ennyiért lehet, hogy olyat kapsz, amire majd sokat kell költened, de érdemes jól megnézni a kínálatot. Szerintem ha kicsit öregebb, az sem baj, csak legyen jó állapotú. Ezeknél az a fő szempont! Szép még a Volvo C70 is. Szerintem max 2,5M legyen az autó, hogy maradjon pénz a szervizre, átírásra. Ha kintről veszed, akkor pedig még alacsonyabb ár, mivel szállítani, papírozni is kell.
2017. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Scirocco-m van...

3 millió alatt csak az 1.4 TSI (160le) kapod meg, bár szerintem abból is inkább 3-3,2 körül kellene nézelődni.

Nagy részüket érinti az olajpumpa probléma (2012-ig) de ha eddig nem volt vele gond, akkor egy pár 10.000 Ft-os művelettel (a meghajtó hatszögtengely cseréje) megelőzhető minden további probléma.


Azt tudni kell, hogy nem egy Golf, a típusspecifikus alkatrészre kell pár nappal többet várni esetleg. De amúgy nagyon jó autó. Én egy percig nem bántam meg, hogy ilyet vettem

2017. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Mercedes clk
2017. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomcatters ***** válasza:
8gen Civic type-r Azok ... Hat Honda :D Nekem is az van ,csak 7g Accord. Nagyon megbizhatoak amugy...
2017. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A VW Sciroccot én is bátran tudom ajánlani. Nekem két évig volt, soha semmi bajom nem volt vele.
2017. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Corolla ts?? Nem kupé, de sportos es meg a gyerek is befér.

Japan megbizhatosag

2017. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!