Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor ki kell fizetni...

Most akkor ki kell fizetni vagy nem a balra kanyarodós csekkeket vagy nem? /Tarlós azt mondta nem/ 5 hónapja történt és most kaptam meg 8db

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Van róla egy kimerítő index cikk.

Röviden: akkor nem jogos a bírság, ha a kamerafelvétel nem felelt meg a szabálytalanság elkövetésekor fennálló (jogi) követelményeknek. Ezért szerelték le annó a Tarlósnét levideózó kamerát.

Ha peched van és szabályosan rögzített a kamera, akkor sajna fizetni kell.


5 hónap bakker???

Én május 17.-én néztem be egy kamerás kereszteződésben a bal kanyart és már megnyugodtam, hogy eddig nem jött csekk. Most akkor meddig aggódjak?

2017. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom le voltak terhelve avval hogy eldöntsék mi a helyzet és most elkezdték kiküldözgetni megint. Bemegyek a rendőrségre hogy hátha van valami megoldás hogy ne kelljen az összeset kifizetni belátom hohy hibás vagyok de ekkora bírságot nem tartok fernek. Főlrg 5 hónap elteltével.
2017. nov. 17. 07:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérlek írd majd meg, hogy mire jutottál!
2017. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült valamit intézni?
2017. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel céges autóval voltam ami fel vanatricázva el kell ismernem hogy én vezetzem /Lehel csarnok/ ki kell fizetnem + ugrott a jogsi
2017. nov. 21. 06:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom mennyi időre.
2017. nov. 21. 06:40
 7/10 anonim ***** válasza:
A jogsi miért ugrott volna? Én úgy tudom a tiltott kanyarodás 50 darab ezresbe kerül meg max pár büntetőpontba, de eltiltás nem jár érte.
2017. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4db büntető pont jár egy eltévesztett kanyarodásért + a büntetés
2017. nov. 21. 08:57
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha elismered ki kell fizetni ha nem akkor nyomoznak ha rád tudják bizonyítani /ami nem valószinű a kamerák alapján/ akkor a dupláját kell fizetni beszéltem egy ügyvéddel.


[link]

2017. nov. 23. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép !!! Pártunk és vezetésünk, csak a pénz behajtásról szól.
2017. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!