Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi rendszám?

Kulcsaa kérdése:

Egyedi rendszám?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék vásárolni egy egyénileg kiválasztott rendszámot, tehát a hagyományos 3 betu 3 számos verziót, honnan tudhatom meg, hogy egyaltalan melyik szabad? Egy AAA-000 gondolom már ezer éve foglalt de még is honnan kéne tudnom, hogy melyik nem az? Vagy csak ügyintezéskor az okmányirodában mondják meg?

Köszi a válaszokat



2017. nov. 16. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egyedi rendszámból akár létezőt is kérhetsz, legalábbis én néha szoktam látni egyforma rendszámmal különböző autókat. Gondolom ilyenkor az autótípust is rögzítik a rendszerben, hogy meg tudják különböztetni a kettőt.
2017. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Uram isten ekkora fas.zságot, mint amit az egyes írt :D

Remélem valami erős szarkazmus volt benne vagy nagyon vicces kedvében van az illető.

Ha mégis komoly a válasz, akkor fotózza már le ugyan azt a rendszámot két különböző autón. Meg sem kell mutassa, elég, ha rájön maga.....


A válaszra a kérdés: Nekem is egyedi van. Amikor elmész megigényelni, akkor a rendszer kidobja. Ha foglalt éppen, akkor ki kell találni mást. Írj fel több lehetséges variációt, mielőtt mész, az a biztos.


Egyébként 000 nem lehetséges, 001-től vannak csak kizárólag rendszámok. Ha 4betű-2szám akkor 01-től, 5 betű-1szám 1-től indul.


P-nél tart jelenleg a rendszer, ha ez utáni betűvel kezdődik amit szeretnél, szerencséd van. Ha ez előtti, akkor nehéz dolgod is lehet akár...

2017. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, ott a szerintem és a gondolom szó. Figyelmetlen voltam, ne haragudj. Meg van bocsájtva a válaszod!
2017. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
*bocsátva
2017. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszoló egy valódi lángelme!

Ugyan kinek pattanna be elsőre,hogy adott rendszámhoz még az autó típusát is betáplálják a rendszerbe?

Éles meglátás,tanulni járok ide fel.

Azonban két egyforma rendszámot külön autón Te csak akkor látsz,amikor a szomszéd Sztojka Lajoska átcserélgeti...

2017. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
A városban mindig szoktam látni egy autót, aminek ugyanaz a rendszáma, mint a mienké. Az egyik Citroen, a másik Ford. Ezért gondoltam, hogy akkor lehetséges egyforma rendszámot is kérni.
2017. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet az az egyforma rendszám nemnmagyar, hnem vmi más nemzetiségű, ugyanolysn szám/betű kombinációjú ország rendszáma. De ott más az országjelzés is. Különben nem lehet egyforma.
2017. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Többek között Svédország, Finnország, Litvánia, Málta, Ciprus is a 3+3as rendszámot használja.
2017. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

#6: Ilyen biztosan nincs.


Akkor ott vagy eltérő a felségjelzés, vagy az egyik hamis.

De a legvalószínűbb, hogy rosszul emlékszel és nem is ugyanaz a kettő.

2017. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
48%

Lehet, hogy az egyik már nem él és a másik "átvette" de tessék, ,,NEKEM-8" rendszám mindkettōn, ahogy Magyar jelzés is:

[link]


Jó igaz, hogy a sima Magyar zászlós rendszámokat 1990 és 2004 között gyártották mert ugye 2004 Május 1-jén

csatlakoztunk az Európai Unióba, szóval igen lehet egy kis idōbeli különbség.

2017. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!