Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában tényleg tilos...

Ausztriában tényleg tilos fedélzeti kamerát használni az autóban?

Figyelt kérdés
Holnap indulok egy kicsit messzebb Ausztrián belül és azt olvastam hogy a fedélzeti kameráért büntetnek?Most akkor szereljem ki vagy mitcsináljak vele?Ha nincs bekapcsolva ugyse hiszik el hogy épp nem veszem az utat
2017. nov. 16. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Igen, megbüntethetnek érte, nem szeretik. Jobban jársz ha kiszereled, de ha szerencséd van és jófej a rendőr elhiszi, hogy nem használod. Bár, ennyiből nem értem minek vesződni ezekkel a kamerákkal. Én ki nem adnék annyi pénzt értük.
2017. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor indulás elött kikapom valahogy.Én szeretem mert sok idióta van az utakon és jó ha van ellenük valami segédeszköz
2017. nov. 16. 21:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold be pl. húzz rá egy gyerekzoknit. Meg vedd ki a kártyát belőle. Ha ki lehet húzni az USB-t belőle, azt is tedd meg.
2017. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez miben segédeszköz? És nem akadékoskodásból mondom, sok embertől hallottam már, hogy ilyennel jár, de nem sok értelmét látom. Persze, tudom, hogy sok az agyoniskolázott sofőr (buszsofőr vagyok), de valahogy nem látom sok értelmét. Főleg, mivel nem tudom mennyire veszik komolyan. Mert ugye látni lehet rajta a másik ember arcát és nem tudom, hogy azért nem-e szól a rendőrség. Mert a nyugati országoknak ez vele a gondja.
2017. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké köszi.És lenne még egy olyan kérdésem hogy édesapám autójával megyek ki,de ő nem lesz ott,kell valami papír hogy én vezetem az autót?
2017. nov. 16. 21:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve vettem de sose raktam bele kártyát csak beszereltem aztán csak volt ott azonban egyszer besatuzott elöttem ok nélkül a lámpánál (zöld volt) egy fiatal csaj.Rám akarta fogni,miután rámutattam a kamerára (bese volt kapcsolva) egyből vállalta a felelősséget.Azóta mindig bevan kapcsolva
2017. nov. 16. 21:16
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben van valami, bár, ugye, mindig akkora távolságot kell tartani, hogy hirtelen fékezés esetén is meglehessen állni. Szóval nem tudom, mennyire állta volna meg a helyét a kamera. Mégha be is lenne kacspolva. Legalábbis én biztos nem ijedtem meg volna. Bár, nem is szoktam satuzgatni.


Azt pedig nem tudom kell-e papír, majd hátha jön valaki, aki jobban tudja.

2017. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Tilos, igen.

Viszont a satuzáskor nem a csaj volt a hibás. Te mentél hátúl, nem tudhatod, h okkal, v ok nélkül satuzik be előtted vki. Olysn követési távolságot kell tartanod, h bátmi van, meg tudj állni. H ez nem sikerül, akkor ne neked álljon feljebb!

2017. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy csak ő volt a hibás de azért nem is csak én..zöld lámpánál mindenki gyorsít és átakar még érni :D Na mindegy ez már régen volt a kár nagyjából 2 ezer ft volt meg a kérdésnek sem ez volt a témája,köszönöm mindenkinek a választ :D
2017. nov. 16. 21:55
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Üdv! 100eurós büntetésről hallottam a kamera miatt. Nekem pereg egész nap, Osztrákban, Franciában, mindenhol. Helyezd úgy el, hogy ne uralja a látképet! Pl. anyósülés lehajtott napellenzője mögé, vagy közvetlenül a műszerfal fölé, és rádobsz egy sálat..

Van ilyen alkalmazás telefonra is. Nekem jól működik a DailyRoads Voyager nevű. Háttérben is fut...

Ne legyen rá szükség, de egy vitás esetben akár milliókat ment meg neked a kütyü.

Kölcsönadásit írjatok, amiben benne áll, hogy külföldre is viheted a járművet! Kézzel is jó, magyarul.

2017. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!