Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Infinity Q50 jó kocsi?

Infinity Q50 jó kocsi?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a kocsi. De nem vagyok igényes ilyen dologban szóval nekem ilyen olyan okos navigációs rendszerek nem létszükségesek. Ha már van fűtés meg klíma egy kocsiban az elég :D

Azt tudom hogy a motor nem dieseles lesz, hanem hibrid. Ezen kívül alapfelszereltség elég lehet? Max a kárpitot változtatnám még rajta.



2017. nov. 17. 01:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*Infiniti
2017. nov. 17. 01:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Felébredtél már?
2017. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majd kinövöd báttya
2017. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek aztán értelmes válaszok
2017. nov. 17. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a kérdés is tökértelmes. Luxusautó kell, de azért manuális klíma legyen benne, meg alapfelszereltség.

Most akkor az kell hogy megnézzenek vele, de azért kb. egy Suzuki fenntartási költségébe kerüljön?

2017. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem... félreértesz. Nem azért kell ez a kocsi hogy megnézzenek vele (talán minimálisan) hanem mert nagyon bejön. Csak arra lettem volna kiváncsi hogy alapfelszereltséggel is jó vétel lehet e.
2017. nov. 17. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy prémium autó. Prémiumot nem az alapfelszereltségéért vesszük, bár lehet hogy még az is több mint ami az alsó kategóriában megtalálható.


Győzd tankolni, szervizelni, és védeni (mivel elég vonzó a tolvajoknak).

2017. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!