Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen szuper autók teljesít...

Az ilyen szuper autók teljesítménye, csak a magamfajta halandóknak meglepő?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm révén az a megtiszteltetés ért,hogy ha nem is túl sokáig, de egy darabig vezethettem egy 2016-os évjáratú RS6-os Audit, melyet a tulajdonos 620 lóerősnek mondott.

Megane-ból ültem bele az Audiba, szóval ég és föld volt számomra.

Szó-szó, elfogadnám az Audit, de döbbenetes volt számomra,hogy 50-es tempónál, egy sávváltáshoz kövér gázt nyomtam, és még meg is nyekkent a gumi, és "majdnem" hátulról belekoccantam az előttem lévőbe, aki ugyan elég messze volt, de ettől a kövér gáztól kb 2 másodperc alatt 100 feletti tempónál járt a kocsi, ha nem többnél.(igazából fogalmam sincs, olyan gyorsan történt,hogy csak annyi van meg,hogy a mutató vágódik, és már nyomhattam is a féket)

Ugyan ez pályán, tényleg épp csak ráléptem a gázra, és már 180-at is mutatott.

(Nem állatkodtam , csak meglepő volt,hogy pillanatok alatt eléri ezt a tempót)

Ehhez képest milyen lehet egy Lamborghini, vagy egy 1000 lóerős(nek mondott) GTR?

Ha ez volt 620 lóerő meg 2 tonna, akkor egy könnyebb, és erősebb autóval milyen menni?


2017. nov. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos,akinek évek óta ilyen van annak nem meglepő.

Személyes véleményem hogy orbitális marhaság ekkora teljesítménnyel kihozni egy utcai autót.

Nekem bőven elég a 272 le-s Ml merci

2017. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy marhaság, kell a 600 lóerő, hogy alaposan ledarálhasd az embereket a buszmegállóba.
2017. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek ám kérdező.

Amúgy meglepő ez a teljesítmény, igen. Akármilyen okosak is ezek az autók már, azért kell tudni őket vezetni, pont azért, mert nagyon gyorsan történnek vele a dolgok. És úgy gondolkozz, hogy az RS6 ráadásul egy nagyon könnyen vezethető autó, a quattro hajtás miatt, meg a nagy tankszerű, nehéz felépítése miatt, plusz a rengeteg elektronika. Képzelj el egy 600 lovas sportautót, amelyik sokkal könnyebb.

Amúgy 1000 lóerő körül csak a tuningolt autók vannak. A gyári teljesítmény még a Ferrari, Audi, stb háza táján is megáll 650 lóerő körül, a legerősebb modelleknél is.

2017. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem anno. a TGV cirka 25000 lóereje jobban meglepett mint holmi 600 vagy 1000 lóerő :D


igaz a kettő teljesen más tészta :)

2017. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beültem régen egy E39 525d-be. fuuu de megy az a 163 lóerő. Majd jött egy E60 525d. Fúúú de megy az a 177 lóerő. Ezután egy könnyebb 163 lovas: úúú na ez ám letép a veséd. Felültem repülőre: b******meg. Beültem bő 200 lóerő fölötti autókba: "oszt?"
2017. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös

Igen, a repülő a kedvencem nekem is, sportmotorom van, de mégis a repülő gyorsulását úgy tudom élvezni mai napig, mint egy gyerek :D

2017. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!