Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlanátok?

Első autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára meg lesz a jogsim, nincs túl sok pénzem az autóra, körülbelül 500.000 - 1.000.000 forint. Olyat szeretnék ami nem rohad le a második sarkon, keveset fogyaszt. :D

2017. nov. 17. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
"új" swift. így szokták csúfolni. vagy ha úgy tetszik swift 2.
2017. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
156-os alfa romeo , de a 2003 utániakra gondolok mert az facelift-elt változat , nem fogyaszt sokat , biztonságos , nagyon is kényelmes és mellesleg még mindig egyébként egy tök menő autó !
2017. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét autó jó elsőnek. Az alfa olasz, így törődést igényel. De úgy válaszd az elsőt, hogy lehet nagyon hozzád fog nőni. Elsőnek még a swift 1es is jó. Egyszerű mint a faék, és bagóból javítod ha baj van vele. De egy opel se rossz.
2017. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat válassz, amit olcsó fenntartani. Astra jó elsőnek. A stiftesekre ne hallgass, bármi a kérdés, stift a válaszuk.
2017. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert az olajzabáló fapados G astra jobb? :D
2017. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Golf IV, Golf V -kicsit drágább,mint a kereted-, Polo?
2017. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
A fócvágen pont nem az olcsó fenntartásáról híres. És piszok csúnyák ennyi idősen, pláne a Golf 4.
2017. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.Nekem golf V van,igaz én Németországban élek,de a fenntartásának a költségeit meg sem érzem. Utoljára 10 éve voltam Magyarországon,így csak az én személyes kedvenceimet tudtam példának hozni.
2017. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Amennyi pénzed van, annak maximum a négyötödét költsd a megvételre átírással együtt, legyen még egy kis megmaradt pénzed esetleges szervizre.


Sok függ attól hogy hol használod, és mennyire szereted az autókat.


Ha városban élsz és főleg ott használod, egyébként meg nem nagyon érdekel hogy mit vezetsz, jó a gyenge kis benzinmotoros Swift, Astra, VW Golf vagy Polo (9N polo nem rossz autó).


Ha pályázol, hosszabb távokon mész, lehet ennyiből venni kicsit nagyobbat is, 120 lóerő alá ne add. Ha szereted a kocsikat, nézz utána a BMW 3-asoknak, most van nagyon lent az E46-osok ára, ha kifogsz egy relatíve szép hathengeres benzinest, imádni fogod. Viszont költeni fogsz rá, és csak akkor vegyél olyat, ha egymillió a kereted minimum.

2017. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél első ótónak béjemvét. Mondj még neki ilyen ötleteket.
2017. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!