Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris 1. 0 motorral?

Toyota Yaris 1. 0 motorral?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen? 2007 körüliben gondolkozok és az ezresek olcsóbbak, mint az egyel nagyobb és km is kevesebb van bennük. Na de megéri ekkora motorral autót venni? Leginkább városban használnám, de néha-néha pályán is.
2017. nov. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

69 lóerőtől ne várj csodát, taposni kell majd rendesen, hogy meglegyen a 130 autópályán.


Én a helyedben erősebbet vennék, megéri, ha ez az egyetlen kocsid. Az ilyen gyenge motorok csak annak jók, akinek van másik autója hosszabb utazásokra és csak városba kell neki egy ilyen :)

2017. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van itthon erősebb is, csak nem én használom. Pestre úgyis vonattal járok általában, mert gyorsabb, de ha mondjuk a 8-9. kerületbe kell bemenni (heti alkalom kb.) akkor jobban szeretek autóval, mert kényelmesebb. Ilyenkor van az, hogy a 4-esre fel kell mennem. Akkor egy egyel erősebb motort ajánlassz? Vagy esetleg másik autót ebben az árkategóriàban (kb. 1 millió)?
2017. nov. 18. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes az ezres. Én Bécsbe jártam dolgozni ugyan ilyennel. Városban tökéletes, de én pályán sem éreztem semmiféle hátrányát. Persze nem is versenyeztem vele, 110-130 cal teljesen jól, dinamikusan jártam vele. 350e km ig egy égőt 1x a négy féket meg ugye az olajat, szűrőket cseréltem benne. Semmi mást.
2017. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még a H Astrákon gondolkozok.
2017. nov. 18. 16:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg egy 1.8-as Nissan Primera (P12)?
2017. nov. 18. 20:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyit fogyasztana városban kb.? 8 max 9 liternél nem akarok többet
2017. nov. 18. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem rossz autó. De a Primera p12 nem egy kategória a Yarisszal. Viszont amire használni szeretnéd arra az utóbbi a tökéletes választás a véleményem és tapasztalatom szerint.
2017. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Feltételezem, hogy nem száguldozni akarsz majd a pályán a ritka alkalmakkor...
2017. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!