Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Derbi Senda X-Race 50ccm-r...

Egy Derbi Senda X-Race 50ccm-ről lenne szó a többi lent!?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nehezen pörög ki a motor. Amikor reggel kimegyek és be indítom amúgy az indításval nincs gond 1 rúgás bármikor,de nem is az a gond hanem,hogy mikor be indítom akkor megvárom míg be melegszik és kicsit meg húzom a gázt akkor torpan egy kicsit és utánna veszi a fordulatot de csak 6000-ig ha megyek vele egy kört utánna pörög ki rendesen 10000-ig.

Mi lehet a gond?



2017. nov. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a gyújtótekercs rossz.
2017. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol is lehet?
2017. nov. 18. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen nekem a simsonnak ez volt a baja hogy nem pörgött ki és gyújtótekercs csere után megjavult. Vagy esetleg valami a karburátorban eltömődött vagy ilyesmi.
2017. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ.
2017. nov. 19. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm.. Indulásnál első pár fokozatot végigváltom nagyjából 5-6000-es fordulaton, aztán kb. 5-nél kicsit adkm neki a gázt, kicsit még elvan ott és utána meg pörgetem. Szerintem nálad is ez lehet, csak te már alapból végig ki akarod huzatni.
2018. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!