Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg fognak büntetni emiatt...

Meg fognak büntetni emiatt vagy nem?

Figyelt kérdés
Az M3 melletti Praktiker-től a Hungária Krt-ig mentem az M3 bevezető szakaszán

#M3 autópálya bevezető
2017. nov. 18. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán. De mi a kérdés?
2017. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És???
2017. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hogy érted, hogy mi a kérdés?

van kamera a Városkapu utca és a Szentmihályi út között?

elvben az utóbbi fizetős

köszi

2017. nov. 18. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha volt matricád, akkor biztosan nem.


Ha nem volt, akkor jó esélyed van rá.

2017. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hittem, ilyen sárga villogós autóbol fotóznak, mert azt nem láttam
2017. nov. 18. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Fix kamerák van. Jobb ha kezdessz félretenni a bírságra.
2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ezek bármyely 500 m-es szakaszon belül ott lehetnek? mert én kb annyit mentem össz-vissz szabálytalanul..
2017. nov. 19. 01:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, arra a részre már szükséges (lenne) a matrica (a Praktikertől befelé kb 500m, a felüljáró előtti szakaszig). Úgy tudom, van is ott azon a szakaszon kamera, ami figyeli, így sajnos várható a büntetés.
2017. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi a választ, számítok rá..

nekem csak az nem világos, hogy valaki 200 km-t autózhat autópályán ingyen, és lekanyarodik a Praktikernél, akkor nem fizet, engem meg megb*-nak ?? vicces

2017. nov. 20. 08:37
 10/10 anonim válasza:

Én is így jártam ma, megbüntettek végül?


Úgy látom street view-ben, kifelé az első kamera ez után a lehajtó után van. Befelé meg a Szentmihályi úti leágazás után, tehát az alighanem a Hu-Go része, csak a teherautókat figyeli, és 2018-ban még ott sem volt, amikor már volt e-matrica.


Így nekem az a tippem, hogy a Praktikerig még ingyenes a bevezető, hacsak pont nem fogunk ki egy ellenőrző autót.


Logikus is lenne, hogy odáig ki lehessen jutni, mert ott van az útdíjfizető ügyfélszolgálat, ahol matricát is lehet venni :) Másrészt ahogy te is írtad, a Shellnél el is lehet hagyni az autópályát, szóval befelé jövet át lehetne csúszni az ellenőrzésen.


A Praktiker-Shell lehajtó után viszont ott van a kamera, mindkét irányban, tehát az M0-ig már szinte biztosan nem lehet díjfizetés nélkül eljutni.

dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!