Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak ezek a régebbi akkoriba...

Vannak ezek a régebbi akkoriban prémium autók, ezeket manapság már gáz megvenni?

Figyelt kérdés

Van bennük min. 300 ezer km, és 2m alatt már lehet venni. Pl. Audi S8 4.2, VW Phaeton 5.0 V10, Mercedes S500 és hasonlók.


Ezeknek kb. 40-50 ezer egy évre a teljesítményadójuk, a közelező nem tudom mennyi lehet, és a szervízdíjakról sincs információm. Amit írnak, 10-16 literes fogyasztás azt reálisnak tartom de lehet még kevés is...


A lényeg, azért lehet ennyiért hozzájutni egy anno 25 milliós autóhoz, mert hülye lesz bárki is tankolni, meg szervizelni?


Gondolom csak körberöhögik az embert ha egy ilyen más által levedlett prémium kocsival furikázik?


Nálam pl. nem a feltűnés lenne a cél, hanem a motorja, a teljesítmény ami igazán érdekel.


2017. nov. 19. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fog körberöhögni senki. A baj csak az velük, hogy mind mind szopórollerek lettek mára. Persze ha szerencséd van kifogsz egy kevés hibás megbízhatót. A költségek meg annyik amennyik. Akkor érdemes ha értesz hozzájuk, szerelni meg miegymás, nem csak a teljesítményét akarod élvezni.
2017. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tankolás még rendben lenne, együtt lehet élni a gondolattal, hogy nagy lónak több széna kell. Ezekkel a szervizelés az, ami nagy szívás tud lenni. Egy megfeküdt tiptronic javítási költsége pl simán elérheti egy keveset futott, jó állapotú kis középkategóriás tizenéves használtautó árát.

A körberöhögés inkább az a kategória, amikor a boyracer behozatja külföldről a romjaiból kétszer újraépített, itt-ott megrohadt éppen nagykorúvá váló BMW prémiumot, felragasztgatja rá az "emmesmatricákat", felrakja a jófogáson beszerzett, beolvasztás elől megmentett alufelnit a lomiból beszerzett tíz éves Dot-számú használt gumival, olajcserére már nem marad pénze, mert drága volt a csomagtartóba beépített mélyláda, de azért jól kihúzza magát, feszít a járgányban, a piros lámpánál pedig a gumifüstöltetés és kipufogó koromfolt nyoma mellett némi kicsöppent olaj foltját is hátra hagyja.

2017. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az ilyen gépeket max akkor röhögik körbe, ha le vannak lakva, de a gazdi így is feszít, hogy milyen autója van, és csak hajtja amíg megy.


aki rendbe rakja / eddig vigyázott rá és jó állapotban van, annak csodájára járnak. ez tapasztalat.

2017. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

[link]

[link]


en lany vagyok es ha a randi partnerem beallitani egy ilyen ocsmanysaggal az lenne az utolso alkalom hogy talalkozunk

szerintem szerezz be egy normalis autot ezen az aron pl. vw jetta passat

2017. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Munkatársam 99 A6 1.8T quattrot vett magának kb másfél éve. Nem rég adta el mert havi átlag 70-100000 ment rá a javítására. Mindig volt valami apró, de költséges baja. És ehhez jött hozzá a benzin, biztosítás, teljesítményadó!

Nem márkaszervizbe hordta javíttatni, unix kedvezményéért pedig sokan ölnének is.


Ha téged az ilyen költségek nem zavarnak, mert jól keresel akkor vágjál bele. De ennyiből már lízingelhetnél is egy kb 6 milliós vasat is

pl: [link]

2017. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy te úgy veszel autót hogy "mások" mit szólnak. Ki nem sz@rja le hogy ki mit gondol?
2017. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tervezek ilyet venni, csak elviekben érdekelt volna, hogy ha mégis, akkor mire lehet számítani.


#4 házas vagyok, nem a csajozás a cél

2017. nov. 19. 09:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Fentebb megírták, drága fenntartani.

Az viszont szomorú tény hogy ilyennel leggyakrabban a furcsa színű emberek és a prolik járnak.

2017. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénztemetők, nem véletlenül kerülnek az újkori áruk 1/10-edében. Az, hogy sokat fogyaszt, a dolog egyik fele. Én is azt látom amit valaki írt előttem, hogy havi szinten van velük valami nyűg, sosincs vége a szervizelésnek, mindig jön egy újabb hiba.
2017. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem azért kell mert nevezett személyek közé tartoznék. De így a válaszok alapján nemigen kéne már. Max. kipróbálni hogy hogy megy.
2017. nov. 19. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!