Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autónak?...

Mi baja lehet az autónak? Ford Focus Ambiente 1.6, többi lent?

Figyelt kérdés

Édesapám vásárolt egy 2001-es évjáratú Ford Focus Ambiente típusú autót. Immobiliser van benne. Kb. 1 hónapja az öcsém kivette az akkumulátort belőle. Most visszatettük, de nem indul az autó. A motort megpörgeti, de egyszerűen nem indul be. Több szerelő is mondta, hogy nem meri elvállalni, mert félnek hogy az agy sérült.

Szerintetek mi lehet a hiba?



2017. nov. 19. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni van-e szikra és gyújtás.
2017. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szikra és gyújtás, gratulálok magamnak, szikra és tüzelőanyag...
2017. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván az immobilizer le tiltott, ezt kellene iniciálni újra. Hogy mi a módja azt valami ilyen fórumba kellene megkérdezni.

A használati útmutatóba nincs leirva ???

2017. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is, csak nem kivettem az akksit, hanem lemerült és ott állt a kereskedésben egy évig. Az immobiliserrel lesz gond. Az h mi pontosan azt nem tudom, de egy műszerészhez kellett elvinni, aki újratanította a számítógépét a kocsinak. Valami ilyesmi volt. De nálam is az volt, hogy egy ember vállalta csak a városban.
2017. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen üzemanyag érlelődött benne 1hónapig? Szerintem szimplán eldugult valahol az üzemanyagellátás.
2017. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Renault ugyanezt csinálta, a szerelő rögtön tudta, hogy valami rejtett gombot vagy pöcköt kellett nyomkodni az akku környékén, és utána beindult. Nem lehet, hogy a Fordnál is valami ilyesmi a gond?
2017. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a sikertelen indítást követően sárga kulcs szimbólum vagy immo felirat villog akkor fel kell vele tanítani újra a kulcsot. A használati útmutatóban benne van minden részletesen.
2017. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!