Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs valamilyen szereléssel...

Nincs valamilyen szereléssel kapcsolatos álmotok / vágyatok amivel szeretnétek valami jót alkotni amit mindenki megnéz, mégis minőségi munka? Ha igen akkor mi az?

Figyelt kérdés

Nekem például az az álmom hogy egy simson vázba egy felspécizett 50-es motort belevarázsoljak vátóval futóművel felfüggesztéssel, mindennel együtt.


( Azért csak 50eset mert az szabályos lenne minden papír nélkül )


2010. máj. 31. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy egy Compaq 2100T alaplapra visszavarázsoljam a félig levált, majd később leforrasztott 4x3 cm es Grafikai Chippet Mind az 512 lábával együtt, és hogy utánna müködjön is a masina :)
2010. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem van rengeteg:

például szeretnék egy (a riksához hasonló) háromkerekű biciklit csinálni platóval,de igazából nem is tudom hogy miért nem csinálom meg ,tudok heggeszteni van heggesztő,flex,fúró minden csak valahogy mindig lebeszélem róla magamat:D

2010. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!