Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen alátekert kormánynál...

Teljesen alátekert kormánynál nem akar menni az autó, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan csinálja, van hogy pár napig semmi. Csak ha teljesen alátekerem a kormányt akkor szokta, pont olyan érzés, mintha be lenne húzva a kézifék, nem akar menni a kocsi, kicsit rázkódik, a hanghatás csak surlódó hang, tehát egyértelműen behúzott kézifék érzés. 12 éves honda jazz-ről van szó. A szerelő felemelte, átnézte, azt mondta ez egy tökéletes kocsi, nem lát semmi bajt. Hibakód nincs. Azt mondta vagy hagyjam ott és jár vele, vagy ha legközelebb csinálja vigyem el azonnal, csak ez nehezen kivitelezhető, mert nem folyamatosan csinálja. Találkozott már valaki ilyen problémával? Mi lehet..?
2017. nov. 21. 12:04
1 2
 11/16 Beviz Elek ***** válasza:
A szervónak semmi köze hozzá, az segít értékelni a kerekeket, de nem fogja így vissza az autót. Ez itt a féltengely, kerékcsapágy, fék, kerék közül valami.
2017. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én a fékre tippelek.

Mindkét irányba csinálja?

jobbra illetve balra kanyarodáskor is?

2017. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen mindkét irányban
2017. nov. 21. 17:32
 14/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom olvassa-e még valaki, de úgy tűnik megoldódott a dolog a téli gumi felrakásával. Azóta nem csinálja.. Hogy mi lehetett a baj azt nem tudom, rosszul volt felrakva a kerék..? Vagy valami baj van a felnivel..? Mert bal oldalt elöl törve volt, hogy mennyire azt nem tudom, előző tulaj törte meg, de nem vészesen a szerelőm szerint.
2017. dec. 4. 12:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Időben tetted fel a téligumit :D

Nem lehet, hogy a nyári gumi nagyobb méretű?

2017. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem most raktam fel, csak most jutottam el oda hogy írjak ide:P Nem nagyobb a nyári elvileg, hisz gyári felni van rajta, de ránézek majd otthon..
2017. dec. 4. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!