Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt Fiat Stilo autót...

Használt Fiat Stilo autót merjek venni?

Figyelt kérdés

Hozzáértők véleményét várom az alábbi kinézett Fiat Stilo autóról: [link]


Kérlek írjatok pozitív/negatív véleményt, hogy érdemes-e egyáltalán megnéznem ezt az autót! Mi a véleményetek róla?



2017. nov. 21. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiatot az életben nem vennék, nem megbízható olasz autó, sok a probléma vele. Jót nem tudok írni róla sajnos...
2017. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokszor le volt már írva itt is, a Stilo Fiat-hoz mérten is problémás modell, hanyagold. Ennyi pénzért nagyon jól felszerelt, jó állapotú Golf IV-t, Astra-t, Passat-ot kapsz kombiban meg pláne
2017. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
Hat ezen a hirdetésem hangosan felnevettem.......107000km egy 13 eves családi kombiban......igazan hihető..... Az m-es rendszám alapján ez sem mas mint par évvel ezelőtt valamelyik nyugati országban levedlett,majd nepper által bizniszre hazahozott szutyok amit valószínűleg most unt meg itthoni gazdája........ki tudja hanyadik.....
2017. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem leírták, alapból sem a legjobb konstrukció, de lelakva, lelépve még

nagyobb kockázat.

2017. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Én pedig azt mondom, hogy a Stilo sem rosszabb, mint a német barátai. Sőt, legalább nem rohad, mint a VW -k nagy része.

Ennek a motornak is van pár dolga, ami tönkre szokott menni, az egyik a motorvezérlés. Ez nem olcsó tétel, és el szokott romlani. Ha tényleg csak ennyi benne a km ( nem hamisított a szervizkönyve) akkor jó is lehet. Mondjuk én is inkább vennék egy Mareat, az igaz.

2017. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mar mer es mi lenne problemas ebben a kocsiban? Egyszeru, megbizhato benzin motorja van. Megbizhatosagban veri barmelyik ujfajta audi vagy akarmilyen dizelt.
2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:

"Mar mer es mi lenne problemas ebben a kocsiban? Egyszeru, megbizhato benzin motorja van"


Igen csak az a baj hogy egy auto nem csak egy motorból áll!Es még ha az jo is az elektronika része gyakorlatilag csapnivaló!A stilonal nem is hibák inkább jelenségek szoktak elofordulni aminek meg a legjobb villamossági szakember is csak a fejét vakarja

2017. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az lehet de nem fog megallni alatta es nem fog letiltani, nem veszi el a teljesitmenyt mint a mai fosok hogyha valami kis elterest erzekelnek.
2017. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ákos999 válasza:

Nekem 4 éve van egy 2002-es 3 ajtós stilom elég legatyásodott állapotban vettem(fékfolyadék nem volt benne, fékbetét már pár ezer kilóméter óta vason lehetett kuplung szerkezet sem volt már tooppon és még sorolhatnám) az ecu hibán(azt 40-ért Csepelen megcsinálták) és a légzsák hibán kívül más még nem jött elő

Az elektronikájáról meg csak annyit, hogy az a szar német Bosch ami minden autóban benne van. Ha ebben szar akkor minden autóban szar.

Olaj, hűtővíz legyen benne az a lényeg. Még nem robbantam le vele sehol. Egy ismerősöm is vett egyet és neki sincs vele semmilyen problémája.

2017. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem a második ilyen autóm van. Igaz mindkettő 1.4 benzines, de azt mondom nincs baj vele. Az 1.6-nál voltak hibás motorvezérlő elhelyezések, és a melegtől meghülyült, de javítva lett, és javítható áthelyezéssel. Vannak típushibák erre figyelni kell. Rozsda az első sárvédő alsó csatlakozó pontnál szokott lenni. Ha meg valaki egy legatyásodott autót vesz, amire nem költenek, az olyan is. De ez mindre igaz.
2018. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!