Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehetne valahogy oldani...

Meglehetne valahogy oldani hogy pár évig egy lakóautóban vagy kocsiban éljen az ember?

Figyelt kérdés
Olcsóbb lenne mint egy albérletet fizetni? Lehet valahogy dolgozni akkor is ha nincs lakcímed? Lakóautó vagy lakókocsit lenne érdemes ebből a szempontból? Megvalósító ez Budapesten mondjuk? Kb milyen költsége lenne így? Előre is köszönöm!

2017. nov. 21. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem megoldható. Esetleg rokonhoz jelentkezel be vagy ismerőshöz.


Olcsóbb az albérletnél hosszabb távon pl 2 év. De kell víz villany szenyvíz. Vagyis ahhoz venned kell egy telket. Rezsit fieztned kell+telek ára+kocsi. Ezenfelül mosógèp a ruháknak. Ha nem akarsz nagyon zsúfolva lenni kell még egy pár 100e ftos kisebb lakóautó amiben tárolsz ezt azt fagyasztó,stb.


És azzal ha menni akarsz nem elég a B-s jogsi.(lakóautó amiben élsz +lakókocsi amiben vannak a cuccok amit húzol.) Kell aszem mar kisteherre és nehézpótkocsira.

2017. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crudy ***** válasza:
Mondjuk ez hulyeseg ahogy van. Igaza van az elottem ironak h nem mukodik de elfeljti h aki lakokocsiba akar lakni az sok helyen lejebb adja, mosni lehet mosodaba, a cuccokat tarolod ahol akarod, vagy kidobod ami nem kell. Egy ember szemelyes cuccai nem foglalnak nagy helyet. Furodni lehet nehany kamionparkoloban, villany miert kene?? Ott az aksi amit tolt a generator vagy radugod egy plug inre, szenyvizet sem ertem miert kene. Ha valaki nagyon csoves akar lenni akkor megoldhato. Sok kamionos hetekig uton van, azok hol elnek? Nekik van szenyvizcsatornajuk a kocsi alatt?
2017. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha 4 évszakos szóval szigetelt és fűthető miért ne lehetne. Számtalan ember él így. Ki jobban ki kevésbé élvezi. Lakcímed addig lehet postafiók is.
2017. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így van, nem a komfort miatt szeretném hanem pont ellenkezőleg. Bosszant ez az egész rabszolga társadalom. Semmiképp nem szeretném hitellel kezdeni az életem. Inkább laknék kicsit rosszabb helyen de akkor legyen saját házam ha eljön az ideje.
2017. nov. 22. 07:09
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
Lehet igy éldegélni de biztosan nem hosszú tavon....főleg nem éveken keresztül!Es még nem is feltétlenül lesz olcsóbb a dolog mint mondjuk egy albérlet!
2017. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan lakókocsi, amiben már életvitel szerűen lehetne lakni elég húzós áron van és kell hozzá egy vonó jármű. A lakóautók ettől még drágábbak. Az energiaellátás, a víz és a szennyvíz egy telek nélkül eléggé komoly problémát jelent. A területfoglalás szintén. Gyakorlatilag telek nélkül halva született ötlet, hacsak nem akarsz valami lepukkant bódéban hajléktalanként élni.
2017. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Évekig? Baromság. Benne fogsz ragadni. De igazából tök mindegy, mert ha nem keresel havi több százezret akkor csak vegetálni fogsz max albérletben. Vagy örökölsz és akkor tudsz lépni. De hogy kerül ez a kérdés ide?
2017. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam ezen, de nem csöves színvonalon szerettem volna megoldani. Vannak olyan kempingek ahol egész évre lehet helyet bérelni, de már ez millió feletti tétel lenne...

Szóval olcsóbb lenne egy telekre rátenni, de akkor kell kerítés, víz, villany stb. és egyes önkormányzatok beléd is köthetnek, jó ezt előre tisztázni velük.

BP-en nomád módon nem megvalósítható , még lakóautóval sem . A lakókocsi sokkal szembetűnőbb, egy lakóautó akár furgonnak is elmegy első ránézésre. Szerintem minden parkolóból előbb-utóbb elzavarnának vagy feltörnék talán úgy tudnád megoldani, ha bérelnél valakinek az udvarán egy parkolóhelyet.

2017. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tanyát, vagy kertet ami nem lakó övezet.

Ott nincs rezsi, villany, viz csak amit magad akarsz használni. Szemétdij sincs.

Lakókocsiba sokba van a fűtés, ha nem akarsz a nagy hidegbe bele fagyni.

2017. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ülj le szépen, és gondold újra az életed, és próbáld másképp felfogni a világ működését. Mert nagyon rosszul látja a dolgokat az, aki "rabszolga társadalomról" beszél...
2017. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!