Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kiszartitani a...

Caddy23 kérdése:

Hogyan tudom kiszartitani a hutofolyadekot a szovetbol a labtorlok alatt?

Figyelt kérdés
Astra G-ben feltehetően szivárog a hűtőviz a fűtőradiátorból, ez egy tipushiba ha jol tudom ! Most fogom vinni szerelohoz, csak nem tudom utana hogyan tovabb...

2017. nov. 22. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy egy régi törölközővel amennyire tudtam felitattam.

Amikor már csak nedves volt, elvittem a kútra és alaposan kiporszívóztam a maradék nedvességet. Néhány napig száradt, majd beszórtam egy csomag szódabikarbónàval, hogy semmiképp ne legyen poshadt szaga. Úgy hagytam néhány napig, majd ismét alapos porszívózás.

Szépen kiszáradt, nem büdös.

2017. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szövet alatt van egy szivacsréteg akkor abból is ki kell. Mert nem párolog el. Egyszer voltam így én is. Kivágtam a szövet és a lemez közt lévő szivacsfélét és kidobtam. A taposószőnyegből meg ahogy az előttem szóló írta. Nem kis meló, de muszáj megcsinálni, mert nem jó a fagyállós folyadék.
2017. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!