Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1.4 16v miért megy...

Seat Leon 1.4 16v miért megy le ennyire a fordulatszám, hogy leáll a motor is?

Figyelt kérdés
Most vettem az autót, viszont azt tapasztaltam, hogy mikor megyek és elekzdek fékezni és be nyomom a kuplungot annyira lemegy a fordulat szám hogy olykor a motor is leáll. Van mikor csak 200-ig lemegy a fordulatszám és vissza ugrik alapra, de van mikor teljesen leáll. Hátramenetben meg majdnem hogy folyamatosan, örülök ha valahonnan ki tudok tolatni. Mitöl lehetséges ez? Olajcsere, Levegőszűrő csere, olajszűrő csere, gyertya és pipák cseréje megvolt. Folytószelepek tiszták. Mi lehet a gond szerintetek?

2017. nov. 23. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor. Lehet van tisztítási lehetőség is. Némely típusnál van.
2017. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ilyen autóm van, és teljesen ugyan ez a hibajelenségem. Neked végül mi volt a probléma, melyik alaktrészeket kellett cserélni? Nekem eddig folytószelep tisztítás volt, de az semmit sem segített.
2020. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!