Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megelőztem majd utána megállt...

Megelőztem majd utána megállt aztán elakadásjelzőt nyomott?

Figyelt kérdés

A minap előztem egy lassan haladó kisteher autót, majd amint megelőztem elakdásjelző és megállt. Láttam a visszapillantóban.


Namost autóink nemértek össze, nem hirtelen vágtam be elé(20 méterrel elötte volt a farom mikor visszamentem).

Okozhattam-e én valamit?


2017. nov. 25. 08:17
 1/9 A kérdező kommentje:
A feleségem mindig kinéz az anyósülésről. Ő is azt mo dja feleselegesen gondolkodok ilyenen
2017. nov. 25. 08:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan a vérből tudjuk? Mi voltunk ott?
2017. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol történt? Én a belvárosban nagyon sok ilyet látok, hogy megáll, majd elakadásjelző, ha érted, mire gondolok.
2017. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ennyire érdekelt, akkor miért nem fordultál vissza és kérdezted meg?
2017. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én napi szinten 20-szor látok olyat a visszapillantóban, hogy megelőzök valakit és aztán ő megáll, vagy meglepő módon be/el/lekanyarodik. Ez a közlekedés...Ne izgulj, ha okoztál volna valamit, akkor dudál, villog, kiabál, mutogat, obégat, utánad dob egy fél téglát. Azt majd észreveszed.
2017. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel alapból lassan ment lehet, h nem tudta hol van, vagy keresett vmit és azért ment lassan. Sok ilyen van, hogy hirtelen nyomnak egy satut és előkapják a gps-t az út szélén. Nem hiszem, h okoztál volna valamit, akkor dudált volna, hogy állj meg, vagy villog vagy valami.
2017. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szívrohamot kapott, mert még sosem előzték meg, de volt még annyi lélekjelenléte, hogy félreálljon és kitegye a vészvillogót, mielőtt meghal. Ügyes.
2017. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt egyedül is el tudod dönteni, hogy nekimentél e vagy sem, ha nem akkor az gáz ... 🙂
2017. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi érdekel pontosan? Hogy mit csinált ott a teherautó, ahol megállt? :))
2017. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!