Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem Akai Cau-7120-as...

Most vettem Akai Cau-7120-as mp3-mas autósrádiót, Szerintem hamisítvány, a basszus, hangszín menü egy nagy kamu, mennyire megbízható? Aksival hogy áll?

Figyelt kérdés
Nem lehet állítani, mégis van valami menü rész ott, Mono címszóval meg még két összevissza kiírás, amik semmi nem csinálnak. A leírás ír basszusról.

#mp3 #AKAI #autorádió #Akai Cau-720 #Akai Cau 720
2017. nov. 26. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul kivettem a régi CD-s autósrádiót, és magában a készülkben is volt egy biztosíték. ebben az Akaiban meg semmi foglalat
2017. nov. 26. 11:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Akai amúgy is olyan gagyi márka, hogy kétlem, hogy bárki hamisítaná.
2017. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Akai nagyon jó márka. Volt, míg volt Akai. Most hogy nincs ez a márka sokan árulnak Akai néven hulladékot.
2017. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy látom, hogy még van ez a márka.



[link]


honlapjuk van

2017. nov. 27. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs Akai. Kész. 1947ben tokyoban alakult a cég sok találmányuk volt professzionális és átlagos felhasználási cuccokat gyártották. Igen neves cég volt. De 2000ben tehát 17 éve tönkrement. Most egy kereskedelmi cég használja a nevet aki kinai low end cuccokat árul a nevükön. De mint cég, Akai úgy ahogy régről ismerjük nincs.
2017. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!